Najnowsze oferty pracy

  • Customer Support Advisor with English

    Concentrix   Szczecin    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Role: As a Customer Service Advisor, you will be the first point of contact for the customer, responding to the various incoming requests, solving the emerging issues and you will be responsible for the following: Provide assistance via telephone, e-mail, chat and social media regarding the...
Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik Telemarketingu

PASO-TRADING Sp. z o.o.
Pabianice
praca stacjonarna
3649 dni temu

Ogłoszenie numer: 454361, z dnia 2014-06-02

W związku z dynamicznym rozwojem firma Paso-Trading Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Pabianice

Opis stanowiska

  • zarządzanie zespołem konsultantów odpowiedzialnych za sprzedaż do aptek i hurtowni farmaceutycznych

  • realizowanie wyznaczanych celów sprzedaży

  • szkolenie, coaching oraz motywowanie podległego zespołu

  • rozliczenia z hurtowniami farmaceutycznymi

  • analizowanie i rozliczanie wyników sprzedaży

  • przygotowywanie raportów dziennych z pracy zespołu

Wymagania

  • doświadczenia w branży call center - warunek niezbędny!

  • wykształcenie wyższe (preferowany kierunek – Zarządzanie)

  • umiejętności budowania i zarządzania zespołem

  • znajomości zagadnień związanych z jakością obsługi klienta oraz technik sprzedaży

  • umiejętności planowania i doskonałej organizacji pracy

  • motywacji i zaangażowania w realizację wyznaczonych celów

Oferujemy

  • ciekawą pracę w młodym, dynamicznym zespole

  • szkolenia produktowo-handlowe

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • narzędzia pracy: telefon, komputer