Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kierownik zakładu

Klient portalu Praca.pl

Poznań

108 dni temu

Ogłoszenie numer: 2622449, z dnia 2019-08-21

Znany producent betonu towarowego w Polsce poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

  • Osiąganie założonych wskaźników kosztowych i finansowych zakładu
  • Realizacja założonego planu produkcyjnego
  • Pozyskiwanie nowych klientów oraz rozwój relacji z klientami kluczowymi
  • Zapewnienie ciągłości pracy zakładu i utrzymanie sprawności technologicznej maszyn i urządzeń produkcyjnych
  • Nadzór i zapewnienie wysokiej jakości produkowanego betonu
  • Nadzór i zarządzanie podległym personelem produkcyjnym i handlowym zakładu

Wymagania

  • Zaangażowanie i samodzielność w realizacji celów postawionych przez Zarząd Spółki
  • Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne (budowlane, mechaniczne)
  • Wskazane doświadczenie na podobnym stanowisku lub doświadczenie w realizacji budownictwa żelbetowego
  • Znajomość lokalnego rynku budowlanego

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju kariery zawodowej i podnoszenia kwalifikacji
  • Odpowiednie do stanowiska wynagrodzenie i narzędzia pracy
Kierownik Zakładu Produkcyjnego to osoba, która zarządza procesami produkcji w zakładzie produkcyjnym oraz koordynuje pracę dużej ilości pracowników. Ogólnie rzecz ujmując, pracownik na tym stanowisku ma za zadanie podnieść wydajność przedsiębiorstwa, wdrażać nowe koncepcje produkcji, a także nowe technologie. Do głównych obowiązków kierownika zakładu produkcyjnego należy, m.in.: kierowanie zakładem i ...
Praca Kierownik Zakładu Produkcyjnego