Kierownik Zespołu ds. PR i Marketingu

Podkarpackie Centrum Innowacji, Sp. z o.o

Rzeszów

32 dni temu

Podkarpackie Centrum Innowacji Sp. z o.o rozwija i współtworzy Regionalny Ekosystem Innowacji i Startupów (REIS) m.in. poprzez nawiązywanie relacji pomiędzy jego uczestnikami, organizację wydarzeń, sieciowanie oraz transfer unikalnej wiedzy do Województwa Podkarpackiego. Jesteśmy facylitatorem i łącznikiem pomiędzy światem nauki, biznesu i administracji. Współpracujemy z firmami, instytucjami naukowymi, uczelniami, środowiskiem studenckim oraz startupami. Inwestujemy w projekty badawcze o wysokim potencjale do komercjalizacji poprzez instrumenty finansowe dla jednostek i zespołów naukowych. Wspieramy publiczne instytuty badawcze poprzez działania na rzecz tworzonej Sieci Laboratoriów Badawczych i Wzorcujących. Ponadto udostępniamy nieodpłatnie przestrzeń prototypowania dla studentów i kół naukowych, wspierając przy tym jej użytkowników wiedzą, warsztatami oraz spotkaniami z inspirującymi osobami. Jesteśmy jedynym tego typu podmiotem w Polsce, który tworzą specjaliści o ogólnopolskim i międzynarodowym doświadczeniu. Współpracujemy Partnerami z całego świata i podjęliśmy się wyzwania wykreowania unikalnego w Regionie CEE podmiotu wspierającego rozwój innowacji.

Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: 13

Opis stanowiska:

  • Współpraca z mediami i wybranymi redaktorami (TV, radia, czasopisma, dziennik, gazety, portale internetowe).
  • Utrzymywanie relacji z: biurami prasowymi jednostek administracyjnych, rzecznikami prasowymi uczelni, działami promocji firm oraz organizacji wskazanymi przez Spółkę.
  • Budowaniu strategii promocyjno - marketingowej Spółki.
  • Planowanie i realizacja efektywnych kampanii promocyjno – informacyjnych.
  • Tworzenie pism i innych dokumentów reprezentujących Spółkę na zewnątrz w zakresie działań komunikacyjno-promocyjnych.
  • Redagowanie i autoryzacja tekstów otrzymanych w ramach wykonywanego stanowiska.
  • Opracowywanie materiałów marketingowych i reklamowych.
  • Organizacja wysyłek materiałów promocyjnych i dostarczania zaproszeń do podmiotów współpracujących ze Spółką.
  • Przeprowadzanie cotygodniowego przeglądu prasy z lokalnych mediów, w tym mediów społecznościowych.
  • Przygotowywanie szablonów i prezentacji we współpracy z pionami Spółki.
  • Współpraca z agencjami PR i koordynowanie planu komunikacji.
  • Budowanie relacji i współpraca z podmiotami wyznaczonymi przez Spółkę.
  • Reprezentowanie Spółki na wyznaczonych wydarzeniach (okazjonalnie w okresie weekendowym).
  • Koordynowanie działań wybranych projektów wyznaczonych przez Spółkę.
  • Współpraca przy organizacji wydarzeń realizowanych przez Spółkę.
  • Planowanie, monitorowanie i raportowanie efektywności prowadzonych działań marketingowych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe, preferowany: marketing, komunikacja, PR, dziennikarstwo;
  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zakresie PR i komunikacji;
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu kampanii informacyjno - promocyjnych
  • Dodatkowym atutem w rekrutacji będzie doświadczenie w zarządzaniu zespołem komunikacyjno-marketingowym (graficy, specjaliści ds. marketingu czy komunikacja etc.);
  • Umiejętność redagowania tekstów („lekkość pióra”), tworzenia skutecznych przekazów i docierania z nimi do odbiorców;
  • Umiejętne wykorzystanie narzędzi marketingowych do komunikacji z rynkiem,
  • Efektywność i elastyczność działania w pracy nad wieloma projektami jednocześnie;
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne i kultura osobista na wysokim poziomie;
  • Umiejętność pracy zespołowej;
  • Kreatywność i dobra organizacja pracy;
  • Dokładność, jakość i terminowość działania,
  • Odpowiedzialność, proaktywność i zaangażowanie w wykonywane zadania;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Prawo jazdy kat B.
  • Dodatkowym atutem przy rekrutacji będą umiejętności: fotografii eventowej, tworzenia prostych grafik marketingowych czy prowadzenia social mediów m.in. FB, Linkedin, Instagram czy Twittera,
  • Mile widziane jest doświadczenie w pracy związanej z komunikacją i PRem w spółkach samorządowych, skarbu państwa lub administracji.

Oferujemy:

  • Umowę o pracę;
  • Pracę w firmie szeroko zorientowanej na rozwój innowacyjności;
  • Możliwość rozwoju zawodowego (szkolenia, warsztaty, kursy).
  • Wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i posiadanych kompetencji.
  • Zakres wynagrodzenia: 4.500 - 6.000 zł netto plus premie

Poznaj