Kierownik zespołu
Compensa Dystrybucja Sp. z o.o.
Gorzów Wielkopolski
kierownik/koordynator
1 dzień temu
Miejsce pracy: Gorzów Wielkopolski

Jakie będą Twoje obowiązki?

  • Zarządzanie zespołem Doradców Ubezpieczeniowych
  • Realizacja ustalonych planów sprzedażowych
  • Motywowanie, szkolenie, obsługa i kontrola wyników podległych agentów
  • Organizacja i rozwój sieci sprzedaży, budowanie długotrwałych relacji z agentami ubezpieczeniowymi
  • Raportowanie wyników sprzedaży i dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Nasza oferta:

  • Wynagrodzenie stałe oraz zmienne uzależnione od osiąganych wyników
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o współpracę w międzynarodowej, stabilnej firmie
  • Elastyczne godziny pracy
  • Zniżki na ubezpieczenia
  • Wsparcie merytoryczne, rozbudowany system szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe
  • Brak monotonii - wielozadaniowe środowisko pracy
  • Interesującą pełną wyzwań pracę w renomowanej, międzynarodowej firmie

Nasze oczekiwania:

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem agentów ubezpieczeniowych
  • Znajomości lokalnego rynku ubezpieczeń życiowych oraz agentów ubezpieczeniowych
  • Wykształcenia minimum średniego
  • Prawa jazdy kat. B
  • Dobrej znajomości pakietu MS Office
  • Zdecydowania w działaniu i orientacji na cel
  • Umiejętności interpersonalnych umożliwiających budowanie trwałych relacji biznesowych
  • Aktualnego zaświadczenia o niekaralności

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikacyjnego.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi jedynie na wybrane oferty.

Compensa. Towarzyszymy Ci na każdym etapie życia, odpowiadając na bieżące potrzeby ubezpieczeniowe. Ubezpieczenia na życie, zdrowotne, komunikacyjne, NNW, polisa mieszkaniowa, turystyczna, oferta dla rolnika i rozwiązania dla firm.
Ubezpieczamy cały Twój świat.

Poznaj

Compensa. Towarzyszymy Ci na każdym etapie życia, odpowiadając na bieżące potrzeby
ubezpieczeniowe. Ubezpieczenia na życie, zdrowotne, komunikacyjne, NNW, polisa
mieszkaniowa, turystyczna, oferta dla rolnika i rozwiązania dla firm.