Konserwator maszyn i urządzeń
BAGIETKA Marek Jackowski
Radziszewo
specjalista junior / mid
pełny etat
umowa o pracę
3 dni temu

Piekarnia Bagietka to firma rodzinna o ponad 20-letniej tradycji. Posiadamy kilkadziesiąt własnych punktów sprzedaży i dwa nowoczesne zakłady produkcyjne o najwyższych standardach. Produkujemy świeże pieczywo o najwyższej jakości a także lody, pyszne ciasta, desery, kanapki i sałatki, jogurty. Dbamy o to, by nasze produkty były zawsze świeże, smaczne, zdrowe i najwyższej jakości – by Klienci otrzymywali zawsze to co najlepsze - zgodnie z hasłem „PieczeMY dla Ciebie"!

Opis stanowiska:
  • Wykonywanie przeglądów, bieżącej konserwacji oraz napraw sprzętu mechanicznego znajdującego się w zakładzie,
  • Współpraca z firmami serwisującymi i naprawczymi przy wykonywaniu ich zadań w zakładzie,
  • Instruowanie pracowników i nadzór nad przestrzeganiem przez nich prawidłowej eksploatacji sprzętu mechanicznego,
  • Wykonywanie innych prac w zakresie konserwacji infrastruktury technicznej firmy (hale produkcyjne, biura, sklepy).
Wymagania:
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w działach utrzymania ruchu, warsztatach naprawczych, itp.,
  • Chęć rozwoju zawodowego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Dyspozycyjność i zaangażowanie.
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności,
  • Umowę o pracę na pełen etat,
  • Pracę w systemie jednozmianowym, w zespole pozytywnych i nastawionych na współpracę ludzi w różnym wieku,
  • Pełne przeszkolenie w zakresie specyfiki technicznej zakładu,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • Prywatną opiekę medyczną Medicover, dofinansowanie do karty Multisport,
  • Stabilność zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

Poznaj