Konserwator Parku Maszynowego

El-Cab Sp. z o.o.

Bolechowo Osiedle

547 dni temu

Miejsce pracy: Bolechowo Osiedle

El-Cab Sp. z o.o. istnieje na rynku od 1996 r. i zajmuje się produkcją elementów wyposażenia pojazdów użytkowych oraz działalnością handlową, serwisową i doradczą w tym zakresie. W związku z dynamicznym rozwojem firmy poszukujemy pracownika na stanowisko:

Zadania:
  • nadzór nad parkiem maszynowym produkcji w zakresie terminowego przeprowadzania przeglądów, konserwacji i napraw narzędzi i urządzeń,
  • prowadzenie dokumentacji maszyn, urządzeń i narzędzi.
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne (preferowane zawody: ślusarz, mechanik, elektromechanik)
Oferujemy:
  • pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • szkolenia w zakresie niezbędnym do realizacji powierzonych zadań,
  • możliwość wykazania się własną inicjatywą w zakresie wsparcia produkcji od strony technologicznej,
  • wsparcie doświadczonego pracownika na etapie szkolenia wstępnego,
  • dowóz autobusem pracowniczym na wybranych trasach:
    • Trasa 1. Gołańcz – Wągrowiec –Skoki – Murowana Goślina – Bolechowo Osiedle,
    • Trasa 2. Wągrowiec – Runowo – Sierniki – Lechlin – Popowo Kościelne – Karolewo- Bolechowo Osiedle,
    • Trasa 3. Koziegłowy – Czerwonak – Owińska – Bolechowo Osiedle
    • Trasa 4 Wągrowiec – Rogoźno – Studzieniec – Bolechowo Osiedle
  • dofinasowanie do posiłków, ubezpieczenia grupowego, medycznego, Karty Multisport czy Flexipass,
  • inne dodatki socjalne m.in. świadczenie urlopowe, bony na święta.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy na potrzeby niezbędne do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2002 r. nr 101, poz. 926)”
Poznaj stanowisko: Konserwator
Konserwator jest to osoba, która odpowiedzialna za bieżące utrzymanie i konserwacje instalacji technicznych w obiekcie, dbanie o porządek na wyznaczonym obszarze, a także potrafi obsługiwać i naprawiać maszyny i urządzenia i je konserwować. Konserwator budynków przeprowadza remonty domów - zewnątrz jak i wewnątrz obiektu lub czyni przeróbki wnętrza. Natomiast konserwator zieleni dba o tereny zielone na danym ...
Praca Konserwator