Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konstruktor Elektronik

Zepter International

Sochaczew

277 dni temu

Obecnie poszukujemy pracowników na stanowisko:

 Miejsce pracy: Sochaczew

Opis stanowiska
  • Projektowanie nowych rozwiązań oraz optymalizacja istniejących układów elektronicznych,
  • Tworzenie dokumentacji wykonawczej i testowej prototypów,
  • Udział w procesach testów i uruchamiania modułów elektronicznych,
  • Poszukiwanie dostawców dla nowych grup produktowych.
Wymagania
  • Wykształcenie wyższe techniczne – inż. Elektronik,
  • Znajomość programu do tworzenia PCB
  • Umiejętność czytania schematów elektronicznych
  • Mile widziana znajomość programu AutoCAD lub Solid Works
  • Wskazana znajomość programowania microprocesorów
  • Znajomość układów elektronicznych,
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym w mowie i piśmie.
Oferujemy
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Zatrudnienia na umowę o pracę,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Profesjonalne standardy pracy.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Zepter International Poland Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w ofercie przy realizacji, procesów rekrutacji i selekcji zgodnie z przepisami ustawy z 29.08.1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926)"

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...
Elektronik Praca Elektronik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (692)
Wałbrzych (46)
Legnica (63)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (133)
Toruń (71)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (13)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (866)
Tarnów (28)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1784)
Radom (58)
Płock (34)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)