Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Konstruktor mechanik

Polnet Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa

Wrocław

25 dni temu

Ogłoszenie numer: 2572098, z dnia 2019-07-29

Firma POLNET Sp. z o.o. i Wspólnicy Spółka Komandytowa

zatrudni osobę na stanowisko

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

  • Opracowanie dokumentacji konstrukcyjno-technologicznej na wyroby produkowane i nowo uruchamiane w programach CAD (preferowany Solid Edge – Solid Works)
  • Opracowywanie dokumentacji warsztatowej wielkogabarytowych konstrukcji stalowych spawanych - skręcanych
  • Uczestniczenie w pomiarach u Klientów
  • Uczestnictwo w procesach projektowych złożonych maszyn i urządzeń współpracujących z ww. konstrukcjami

Wymagania

  • Wykształcenie średnie techniczne, wykształcenie wyższe będzie atutem
  • Doświadczenie manualne z konstrukcjami / maszynami będzie dużym atutem – Mile widziany „DRYG” techniczny!
  • Doświadczenie z cadami 3D
  • Samodzielność
  • Dyspozycyjność

Oferujemy

  • Stałą pracę w nowocześnie zarządzanej firmie, o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Elastyczny czas pracy nastawiony na efekt pracy a nie czas spędzony w biurze
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej, dni „home office”
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Możliwość szeregu szkoleń
  • Pracę w młodym dynamicznym zespole w doskonałej lokalizacji – przy obwodnicy Wrocławia (węzeł Stadion)
  • Do dyspozycji samochód służbowy
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń i pakiet socjalny

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...
Konstruktor Praca Konstruktor

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (633)
Wałbrzych (56)
Legnica (119)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (228)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (236)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (812)
Tarnów (91)
Nowy Sącz (85)
Mazowieckie:
Warszawa (1993)
Radom (178)
Płock (64)
Opolskie:
Opole (230)
Nysa (55)