Podobne oferty pracy

Sunex S.A.  jest czołowym producentem rozwiązań w dziedzinie techniki solarnej w Europie.

Stawiamy na doskonałą jakość. Współpraca nawiązana z gronem polskich i zagranicznych dostawców pozwala na zastosowanie najnowszych materiałów i rozwiązań w dziedzinie produkcji systemów solarnych. Przedsiębiorstwo wykorzystuje surowce i półprodukty pochodzące od renomowanych producentów.

Firma znalazła się w prestiżowym gronie Gazel Biznesu, czyli przedsiębiorstw, które osiągają bardzo dobre wyniki finansowe, dynamicznie się rozwijają oraz są rzetelnymi partnerami biznesowymi.

Firma SUNEX S.A. producent urządzeń w branży grzewczej i chłodniczej, w tym wykorzystujących odnawialne źródła energii poszukuje pracownika na stanowisko:

Konstruktor
Miejsce pracy: Racibórz
Opis stanowiska pracy:
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej;
  • Wprowadzanie nowych rozwiązań i ulepszeń w istniejących produktach;
  • Kontakt z dostawcami maszyn i urządzeń niezbędnych celem wdrożenia nowych technologii;
  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do zgłaszania wzorów przemysłowych użytkowych;
  • Dyspozycyjność związana ze sporadycznymi wyjazdami służbowymi np. udział w konferencjach, spotkaniach z projektantami, przedstawicielami jednostek naukowych;
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne,
  • Wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego;
  • Umiejętność wykonywania rysunku technicznego mechanicznego;
  • Bardzo dobra znajomość programu Solid Works;
  • Znajomość zagadnień z zakresu wymiany ciepła;
  • Prawo jazdy kat. B
  • Otwartość na projektowanie innowacyjnych urządzeń w branży grzewczej i chłodniczej;
Oferujemy:
  • Umowę o pracę (pełny etat) w godz. 8:00 do 16:00
  • Pracę w firmie nastawionej na innowację,
  • Szkolenia zgodne z planem zawartym w budżecie według wcześniej zgłoszonych potrzeb;
  • Możliwość awansu w strukturach firmy;

Poznaj stanowisko: Konstruktor

Konstruktor to pracownik zaangażowany w działania na każdym etapie prac konstrukcyjnych, dotyczących danego projektu. Jego praca rozpoczyna się od zaprojektowania konstrukcji, wraz z przygotowaniem adekwatnych rysunków technicznych i dokumentacji, zawierającej wycenę poszczególnych elementów. Kolejnym etapem jest stworzenie prototypu lub prototypów, które następnie poddawane są testom, które ...

Załącz pliki do aplikacji

Nieuzupełniony profilUzupełnij

Dodatkowe informacje (rozwińzwiń)

- Wymagane pola

Trwa wysyłanie

Upuść plik w polu, aby go dodać

Rekrutują z Praca.pl