Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca śląskie Katowice
Konsultant ds. Monitorowania Serwerów (j.francuski)

Steria Polska Sp. z o.o.
Katowice
praca stacjonarna
4869 dni temu

Ogłoszenie numer: 125473, z dnia 2011-01-05

Steria to profesjonalizm, innowacyjność oraz 40-letnie doświadczenie. Globalny dostawca usług informatycznych zarówno dla sektora publicznego jak i prywatnego zatrudnia ponad 20 tysięcy pracowników w 16-stu krajach na całym świecie. Dołącz do zespołu świadczącego usługi IT na najwyższym poziomie w dynamicznie rozwijającym się Centrum w Katowicach.

Miejsce pracy: Katowice

Nr Ref.: MO/46/PPL

Opis stanowiska

- Zapewnienie poprawnego funcjonowania infrastruktury IT klienta - Nadzór i utrzymanie systemów oraz serwisów informatycznych - Rejestrowanie incydentów przy użyciu standardowych metod raportowania - Zapewnienie pierwszej i drugiej linii wsparcia technicznego, rozwiązywanie problemów przy użyciu dostępnych narzędzi i procedur - Regularne sprawdzanie list kontrolnych i natychmiastowa reakcja na pojawiające się problemy

Wymagania

- Bardzo dobra znajomość języka francuskiego – warunek konieczny - Chęć poszerzania wiedzy z dziedziny IT - Dobra obsługa komputera - Gotowość do pracy w systemie równoważnym, dwuzmianowym

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie - Pracę w środowisku międzynarodowym - Możliwość rozwoju kompetencji oraz awansu zawodowego - Prywatną opiekę medyczną