Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie Kraków
Konsultant ds. obsługi klienta

BBA-reman. ltd
Kraków
praca stacjonarna
4903 dni temu

Ogłoszenie numer: 128570, z dnia 2011-01-12

BBA jest rozwijającą się ( w tempie 40% rocznie w ciągu ostatnich 11 lat) firmą zajmującą się naprawą elektronicznych części samochodowych różnych marek. Posiadamy swoje oddziały w Wielkiej Brytanii, Ameryce Północnej oraz Indiach. Poszukujemy pracownika na stanowisko doradcy do spraw sprzedaży w naszej nowej filii w okolicach Krakowa. Kandydat będzie odpowiedzialny za kontakt z nowymi jak i obecnymi klientami firmy, oraz udzielenie klientom wsparcia technicznego.

Miejsce pracy: Kraków

Opis stanowiska

Kandydat będzie odpowiedzialny za kontakt z nowymi jak i obecnymi klientami firmy, oraz udzielenie klientom wsparcia technicznego. Do obowiązków kandydata będą również należeć:

  • wykonywanie dużej ilości rozmów telefonicznych,
  • objaśnienie procesu napraw oraz możliwych dla klienta opcji,
  • rozwiązywanie pojawiających sie problemów,
  • udzielanie informacji o ofercie firmy,
  • wystawianie faktur oraz pobieranie płatności w gotówce jak i drogą elektroniczną.

Wymagania

  • umiejętność nawiązywania kontaktów,
  • niekaralność,
  • znajomość obsługi urządzeń biurowych.
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku.
  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w stresie i szybkiego podejmowania właściwych decyzji.
  • wymagane pozwolenie na prace w Polsce,
  • ze względu na wczesne stadium rozwoju firmy ,w razie konieczności kandydat będzie musiał udzielać ograniczonej pomocy innym pracownikom.
  • umiejętność pracy z pakietem MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • dobra znajomość języka angielskiego, bardzo dobra języka polskiego,
  • gotowość do wyjazdu na szkolenia zagraniczne ( Wielka Brytania),
  • mile widziane doświadczenie w sektorze motoryzacji.

Oferujemy

  • wynagrodzenie do 3000 złotych brutto miesięcznie,
  • możliwość awansu,
  • 25 dni urlopu wypoczynkowego,
  • plan emerytalny,
  • możliwość rozwoju i nabycia doświadczenia w międzynarodowej firmie.

Wynagrodzenie

Od 2000 do 3000 PLN