Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    3 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
Praca.pl Praca śląskie Katowice Konsultant ds. Wdrożeń Katowice
Konsultant ds. wdrożeń systemów kadrowo-płacowych

KAMSOFT S.A.
Katowice
praca stacjonarna
1884 dni temu
Rozwijamy profesjonalne rozwiązania IT dla sektorów:

Pracują u nas wspaniali, zdolni ludzie! Dołącz do nas jako:

Miejsce pracy: Katowice
Opis stanowiska:
  • Realizacja projektów wdrożeniowych ERP w obszarze kadry-płace na terenie całego kraju,
  • Wsparcie serwisowe dla użytkowników systemu,
  • Okresowe szkolenia użytkowników.
Profil kandydata:
  • Wykształcenia minimum średnie,
  • Dobra znajomość przepisów prawa w zakresie kadr, płac, ubezpieczeń społecznych,
  • Komunikatywność,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Doświadczenie w pracy zespołowej,
  • Umiejętność analizowania problemów i znajdowania rozwiązań,
  • Odpowiedzialność,
  • Orientacja na klienta.
Mile widziane:
  • Podstawowa znajomość SQL i relacyjnych baz danych.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie
  • Udziały w konferencjach
  • Możliwość uczenia się od najlepszych
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Szkolenia
  • Ubezpieczenie medyczne
  • Dofinansowanie do sportu i rekreacji
  • Karta MultiSport
  • Imprezy integracyjne
  • Turnieje sportowe