Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. wdrożeń

    Asseco Data Systems S.A.   Szczecin, ul. Królowej Korony Polskiej 21    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat
    4 dni
    Zadania: wdrażanie i wspieranie kluczowych klientów we wdrożeniach wszystkich komponentów z portfolio Certum (wdrożenia On-Premises i w formule SaaS).
  • Specjalista ds. utrzymania i rozwoju SAP ISU

    PGE Systemy   Warszawa, ul. Sienna 39    praca hybrydowa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    9 dni
    Zakres obowiązków Utrzymanie i rozwój systemu SAP ISU Obsługa incydentów oraz zgłoszeń od użytkowników Przeprowadzanie analiz biznesowych oraz wymagań funkcjonalnych dla wdrażanych rozwiązań Uzgadnianie rozwiązań z właścicielami biznesowymi w zakresie zmian funkcjonalności...
Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant Dynamics AX

Nigel Frank International
Katowice
praca stacjonarna
2199 dni temu

Nigel Frank International jest liderem w rekrutacji na niszowym rynku IT. Nasi konsultanci zajmują się rekrutacja specjalistów dla produktów Microsoft (MS SharePoint, MS Dynamics, AX i NAV, Azure i inne).

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: 29032018ak123

Nigel frank International poszukuje kandydata na stanowisko Konsultant Dynamics AX dla jednego z klientów w Katowicach.

Od  kandydatów oczekujemy:
  • Znajomości procesów zachodzących w firmach (logistyka, produkcja).
  • Dobrej znajomości Dynamics AX w wersji 2009 i nowszej.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów.
  • Wdrażanie nowych rozwiązań.
  • Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego.
  • Wysoko rozwinięte umiejętność komunikacji.
Główne zadania i obowiązki:
  • Projektowanie i wdrażanie systemu w obszarze swojej specjalizacji.
  • Administrowanie i rozwój systemu Microsoft Dynamics AX 2009.
Oferowane:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów.
  • Możliwość nauki języków obcych.
  • Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku oraz udział w ciekawych projektach.