Najnowsze oferty pracy

  • Mistrz Elektroepilacji

    ELEKTROEPILACJA.PL SP. Z O.O.   Warszawa, Ochota    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa zlecenie  pełny etat   4 242 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    3 dni
    Opis stanowiska: Przeprowadzanie zabiegów elektroepilacji, Indywidualne doradztwo dla klientów w zakresie przeprowadzanych zabiegów, Dbanie o najwyższe standardy obsługi klienta i higieny pracy, Aktywny udział w życiu salonu i jego promocji.
Zobacz więcej ofert pracy

Konsultant - makijażysta

Douglas Polska Sp. z o.o.
Rzeszów
praca stacjonarna
1611 dni temu
Konsultant-makijażysta
Miejsce pracy: Rzeszów

Do what makes you feel beautiful.

Lineisy Montero
JESTEŚ:
  • otwartą na ludzi osobą, która nieustannie chce poprawiać swoje umiejętności?
  • w stanie zrobić świetny makijaż, który idealnie sprawdzi się w pracy lub na ważnym przyjęciu?
  • królem lub królową kosmetycznych nowinek i podążasz za najnowszymi trendami?
  • na "TAK" z nowymi wyzwaniami?
Od dziś bądź z nami!
RAZEM Z NAMI:
  • poznasz najnowsze trendy i techniki makijażu dzięki naszym ekspertom,
  • zdobędziesz bezcenną wiedzę podczas szkoleń sprzedażowych i produktowych, prowadzonych przez specjalistów topowych marek kosmetycznych,
  • skorzystasz z doświadczenia innych pracowników, którzy będą służyli mentorskim wsparciem,
  • zyskasz szansę na rozwój swojej kariery zawodowej.
Wiele się nauczysz!
OFERUJEMY CI TO CO NAJLEPSZE:
  • atrakcyjny system wynagradzania,
  • elastyczny czas pracy,
  • prywatną opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny,
  • MyBenefit - system, dzięki któremu pracownicy sami wybierają dodatkowe benefity,
  • ubezpieczenie na życie i ubezpieczenie szkolne dla Twoich dzieci.
JESTEŚMY JEDNĄ Z NAJWIĘKSZYCH I NAJSZYBCIEJ ROZWIJAJĄCYCH SIĘ SIECI PERFUMERII W EUROPIE. MAMY:
  • ponad 130 perfumerii w 65 miastach,
  • blisko 40 tys. produktów i ponad 300 marek, w tym 70 na wyłączność,
  • indywidualne konsultacje makijażowe, pielęgnacyjne i zapachowe,
  • znane eventy edukacyjne: Douglas Beauty Street, Akademia Makijażu Douglas oraz Instytut Pielęgnacji Douglas,
  • pierwszą, autoryzowaną w Polsce perfumerię internetową.
ODWAŻ SIĘ, CZEKAMY NA CIEBIE!