Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie Sopot
Konsultant Telefoniczny

Katalog Branży Artystycznej PomArt
Sopot
praca stacjonarna
5653 dni temu

Ogłoszenie numer: 52583, z dnia 2008-11-26

Katalog Branży Artystycznej ,jest jedynym ,najważniejszym tego typu wydawnictwem w kraju.PomArt obecny jest na rynku od 1999 roku,a nasza marka jest bardzo dobrze znana ludziom związanym z polskim show-biznesem. Jesteśmy pomostem łączącym artystów,wykonawców i organizatorów imprez w całym kraju.

Miejsce pracy: Sopot

Nr Ref.: TM/11/08

Opis stanowiska

  • Telefoniczna sprzedaż powierzchni reklamowej w katalogu branży artystycznej i organizacji imprez.

Wymagania

  • umiejętność obsługi komputera i urządzeń biurowych
  • nienaganna dykcja oraz miły, przyjazny głos
  • podstawowa znajomość polskiego rynku muzycznego
  • komunikatywność
  • optymizm
  • pogodne usposobienie
  • mile widziane doświadzenie w sprzedaży produktów i/lub usług
  • mile widziana znajomośc j.angielskiego

Oferujemy

  • bardzo dobrą atmosferę pracy
  • pracę w młodym dynamicznym zespole
  • praca z klientami branży artystycznej
  • umowa o pracę
  • stałe godziny pracy
  • wynagrodzenie stałe plus prowizja uzależniona od osiąganych wyników