Konsultant z językiem szwedzkim (K/M)

Baltix.se Sp. z o.o. Sp.k.

Gdynia

10 godz. temu

Baltix.se specjalizuje się w obsłudze firm skandynawskich, ceniących wykwalifikowanych pracowników z Polski. Obecnie do naszego biura w Gdyni poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdynia

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość języka szwedzkiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w pracy biurowej mile widziane
Obowiązki:
  • Kontakt ze szwedzkimi kontrahentami
  • Organizacja podróży pracowniczych
  • Zdalne wsparcie językowe pracowników przebywających w Szwecji
  • Tłumaczenia
  • Udział w targach branżowych na terenie Szwecji
Oferujemy:
  • Umowę o pracę
  • Pracę na pełen etat
  • Dodatkową prywatną opiekę medyczną (po okresie próbnym)
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Możliwość rozwoju – szkolenia
  • Przyjazną atmosferę pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane CV.

Jeśli chcesz brać udział również w przyszłych rekrutacjach prowadzonych przez naszą firmę, to prosimy, umieść w CV następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Baltix.se sp. z o.o. sp.k. z siedzibą w Gdyni (81-321), ul. Podolska 12/1, w celach przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Baltix.se Sp. z o.o. sp.k., zgodnie z obowiązującymi przepisami o ochronie danych osobowych. Podanie powyższych danych jest dobrowolne, aczkolwiek niezbędne do udziału w procesie przyszłej rekrutacji. Przedmiotowa zgoda może być w każdym czasie wycofana, bez szkody na legalność przetwarzania danych przed jej wycofaniem."

Administratorem dobrowolnie podanych danych osobowych jest Baltix.se sp. z o.o. sp.k. z siedzibą przy ul. Podolskiej 12/1, 81-321 Gdynia. Dane osobowe zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji, w oparciu o przesłankę dobrowolnie wyrażonej zgody na przetwarzanie danych osobowych, przez osobę, której dane dotyczą wyrażoną w art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. Pozostałe informacje odnośnie ochrony Twoich danych osobowych znajdziesz na naszej stronie http://www.baltix.se/23/aktualne-oferty-pracy/.

Poznaj

BALTIX.SE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Firma Baltix została założona w 1990 roku. Początkowo zajmowaliśmy się usługami spawalniczymi na rynku polskim. W roku 1996 nawiązaliśmy współpracę z firmami szwedzkimi, które przeniosły część produkcji do Polski. Nasza współpraca z kontrahentami szwedzkimi objęła wkrótce wynajem pracowników, jak również szeroko pojęte usługi konsultingowe.

Poznaj stanowisko: Konsultant
Konsultant to osoba, która zajmuje się udzielaniem porad w wybranej dziedzinie, np. księgowości, IT, prawie, zarządzaniu personelem, marketingu, finansach, reklamie. Konsultant świadczy usługi na rzecz osób prywatnych lub instytucji lub prowadzi działalność na własny rachunek. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, m.in.: rozpoznanie i badanie problemu oraz udzielenie pomocy we wdrożeniu rozwiązań. ...
Praca Konsultant