Praca.pl Praca Podkarpackie Krosno
Kontroler jakości (k/m)

Kontroler jakości (k/m)

Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Krosno
praca stacjonarna
20 godz. temu
Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie
Kontroler jakości (k/m)
Miejsce pracy: Krosno
Numer: StPr/26/0613
OBOWIĄZKI:
Kontrola jakości wyrobów, kontrola materiałów pod kątem skaz i zabrudzeń, odmuch przedmiotów z wypełnienia oraz pyłków, segregacja wyrobów zgodnie z jakością, zgłaszanie zauważanych wad przełożonemu, utrzymywanie pożądku na stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie w kontroli jakości lub przy produkcji wyrobów tekstytlnych. Możliwe przyuczenie. Dokładność , spostrzegawczość, dobra organizacja pracy, umiejętność oceny jakości wykonania szwów i materiałów. Gotowość do obsługi sprężonego powietrza po szkoleniu.

Miejsce pracy:

Krosno


Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony


Wynagrodzenie brutto:

od 4 806 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu


Adres:

Bieszczadzka 5, 38-400 Krosno, powiat: m. Krosno, woj: podkarpackie


Dane kontaktowe:

Piotr Kielar
134361719


Sposób kontaktu:

za pośrednictwem urzędu


Wymagane dokumenty:

skierowanie

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Krośnie

Aplikuj szybko
?  Co oznacza „Aplikuj szybko”?
„Aplikuj szybko” oznacza, że jednym kliknięciem zaaplikujesz na ogłoszenie. Pracodawca otrzyma CV użyte przez Ciebie przy wcześniejszym aplikowaniu lub ostatni dodany przez Ciebie plik w Moje CV. Aby skorzystać z funkcji “Aplikuj szybko” musisz być zalogowany.