Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kontroler jakości - laborant

Pamapol S.A.

Rusiec

57 dni temu

Kim jesteśmy?
Jesteśmy wyjątkową grupą ludzi, których łączy doświadczenie, wiedza i tradycja. Firma Pamapol S.A. to spółka dominująca w Grupie Kapitałowej Pamapol i wiodący producent w branży przetwórstwa mięsno-warzywnego, wieloletni lider na rynku w kategorii dań gotowych, warzyw konserwowych i mrożonek marki Kwidzyn. Zatrudniamy obecnie około 1500 osób na terenie całego kraju. Chętnie dzielimy się wiedzą i jesteśmy otwarci na nowe wyzwania. Nieustannie się rozwijając szukamy osób chętnych na stanowisko:
Miejsce pracy: Rusiec (pow. bełchatowski)

Umowa o pracę (początkowo na czas próbny)

Wymagania:
  • wykształcenie średnie techniczne (technologia żywności), mile widziane wyższe: technologia żywności, biologia, chemia, biotechnologia, inżynieria produkcji i pokrewne, może być w trakcie studiów;
  • umiejętność obsługi komputera (Word, Excel);
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • odpowiedzialność, stanowczość;
  • umiejętność pracy w zespole.
Obowiązki:
  • monitorowanie CCP zidentyfikowanych w planie HACCP;
  • prowadzenie dokumentacji sytemu zarządzania bezpieczeństwem żywności;
  • udział w ocenie wyrobu gotowego;
  • nadzór nad dostawami.
Oferujemy:
  • umowa o pracę (początkowo na czas próbny)
  • pomoc we wdrożeniu do obowiązków
  • w początkowym etapie praca z doświadczonym współpracownikiem gotowym do pomocy
  • możliwość szkoleń i rozwoju
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”

Poznaj

Prowadzi działalność w branży przetwórstwa mięsno-warzywnego i produktów sypkich.

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości