Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kontroler jakości

PLASTEM P. Ciupa i T.Teodorczyk – Spółka Jawna

Zduńska Wola

143 dni temu

Ogłoszenie numer: 2253028, z dnia 2019-01-23

Od 20 lat zajmujemy się projektowaniem maszyn technologicznych i uruchamianiem systemów transportu wewnętrznego w przemyśle. Nasza załoga liczy 120 osób. Pracujemy dla takich firm jak: Grupa Żywiec, Browar Tychy, Bahlsen, Wedel, Ferrero, Coca-Cola.

www.plastem.pl

W związku z rozbudową zakładu poszukujemy wykwalifikowanej kadry z doświadczeniem

Miejsce pracy: łódzkie / Zduńska Wola

Opis stanowiska

Do głównych zadań zatrudnionej osoby będzie należała:

  • bieżąca kontrola jakości surowców i materiałów do produkcji oraz wszystkich faz procesu produkcji,
  • analiza przyczyn zaistniałych niezgodności,
  • proponowanie działań zapobiegawczych i korygujących.

Wymagania

  • preferowane wykształcenie wyższe techniczne, minimum średnie techniczne o profilu mechanicznym,
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego,
  • dobra znajomości narzędzi i metod pomiarowych (MT, VT, PT),
  • preferowana znajomość metod i narzędzi kompleksowego zarządzania jakością,
  • preferowana znajomość badań statystycznych w KJ,
  • preferowana znajomość norm zarządzania jakością,
  • praktyczna znajomość pakietu MS Office,
  • umiejętność organizacji pracy własnej,
  • umiejętność rozwiazywania problemów.

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • bardzo dobre warunki socjalne oraz finansowe
  • rozwój zawodowy oraz ciekawą pracę z wykwalifikowaną kadrą
  • możliwość stałego rozwoju i podnoszenia kwalifikacji.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (739)
Wałbrzych (65)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (266)
Toruń (166)
Lubelskie:
Lublin (234)
Chełm (43)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (802)
Tarnów (93)
Nowy Sącz (81)
Mazowieckie:
Warszawa (2204)
Radom (181)
Płock (66)
Opolskie:
Opole (226)
Nysa (77)