Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kontroler jakości

Bergman Engineering Sp. z o.o.

Rzeszów

17 dni temu

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego klienta – międzynarodowej firmy produkcyjnej z branży lotniczej – poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów
Nr ref.: KJR/AC/0219
Zadania:
  • Przeprowadzanie kontroli wymiarowej i wizualnej części
  • Wykonywanie kontroli wstępnej, międzyoperacyjnej i ostatecznej remontowanych części
  • Nadzorowanie prawidłowości wykonywanych napraw zgodnie z wymaganiami jakościowymi
  • Uczestnictwo w projektach jakościowych
  • Wspieranie prac związanych z wprowadzaniem nowych produktów
  • Obsługa systemu SAP w zakresie jakości
Wymagania:
  • Wykształcenie techniczne
  • Doświadczenie w pracy w obszarze produkcji i jakości
  • Znajomość zagadnień z zakresu metrologii
  • Dobra znajomość pakietu MS Excel
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Dodatkowym atutem będzie umiejętność pracy na maszynie pomiarowej CMM
Oferujemy:
  • Zatrudnienie przez Bergman Engineering w ramach umowy o pracę lub B2B
  • Zatrudnienie na okres minimum roku z możliwością przedłużenia i nawiązania stałej współpracy
  • Pracę w ramach kontraktu w międzynarodowej firmie z branży lotniczej w Rzeszowie Pratt&Whitney
  • Pracę w systemie 1-zmianowym od poniedziałku do piątku
  • Wynagrodzenie wraz z pakietem benefitów (ubezpieczeni grupowe, prywatna opieka medyczna Luxmed, karta sportowa, dofinansowanie wczasów i okularów)
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach w ramach grupy Bergman Engineering
Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Poznaj

BERGMAN HR posiada ugruntowaną tradycję i doświadczenie w rekrutacji specjalistów. Angażujemy się również w zarządzaniu projektami technologicznymi, pomagamy upraszczać niezbędne operacje, biorąc odpowiedzialność za wyselekcjonowane aspekty projektu rozwoju technicznego. Prowadzimy projekty inżynieryjne, budujemy i zarzadzamy centra R&D dla naszych klientow, prowadzimy specjalistyczne rekrutacje.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Kontroli Jakości

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Specjalista ds. Kontroli Jakości Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości