Kontroler Jakości

Klient portalu Praca.pl

Piaseczno

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 3396926, z dnia 2020-06-29

Miejsce pracy: mazowieckie / Piaseczno

Nr Ref.: KJ06/2020

Opis stanowiska

  • wykonywanie powierzonych zadań w zakresie kontroli jakości komponentów, podzespołów i wyrobów na kolejnych etapach produkcji oraz wyrobów gotowych
  • wykonywanie pomiarów i badań wynikających z wejściowej, procesowej i wyjściowej inspekcji jakości podzespołów i wyrobów, zgodnie z obowiązującymi instrukcjami.

Odpowiedzialność:

  • zwalnianie komponentów podlegających kontroli wejściowej oraz wyrobów gotowych podlegających kontroli wyjściowej
  • prowadzenie rejestrów wejściowej i wyjściowej inspekcji jakości podzespołów i wyrobów gotowych - wprowadzanie i aktualizację danych.
  • kontroler jakości wyrobów odpowiada za dokładność i zgodność prowadzonych pomiarów oraz ich zapisów w obowiązującej dokumentacji.

Wymagania

  • wykształcenie średnie techniczne,
  • min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku wskazane – w przemyśle elektronicznym / elektrotechnicznym będzie dodatkowym atutem.
  • dobra organizacja pracy i dokładność,
  • sumienność i odpowiedzialność,
  • znajomość pakietu MS Office i obsługi komputera,
  • znajomość j. angielskiego w stopniu komunikatywnym będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • pracę w instytucji będącej liderem branży,
  • możliwość nabycia i rozszerzenia wiedzy,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności oraz zaangażowania,
  • szkolenia językowe i atrakcyjny system świadczeń dodatkowych.
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • niekorporacyjną atmosferę.

Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swoich aplikacji zawierających cv za pomocą przycisku "Aplikuj teraz".

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości