Kontroler Jakości

STOKOTA sp. z o.o.

Elbląg

10 dni temu

Stokota jest globalnym dostawcą specjalistycznych pojazdów do przewozu paliw. Zakład w Elblągu działa od 1999r. Dostarczamy cysterny na rynek Polski oraz zagranicę. W związku z wzrostem zapotrzebowania na nasze produkty - zwiększamy zatrudnienie i poszukujemy nowych pracowników.

Zatrudniamy osoby z doświadczeniem oraz do przyuczenia.

Miejsce pracy: Elbląg
Opis stanowiska:
  • kontrola jakości komponentów, półwyrobów oraz produktów gotowych
  • wypełnianie raportów jakościowych i wprowadzanie danych
  • zbieranie danych jakościowych w trakcie procesu produkcyjnego
  • stałe podnoszenie standardów jakościowych
  • prowadzenie i nadzór nad dokumentacją jakościową
Wymagania:
  • wykształcenie średnie (preferowane techniczne)
  • znajomość technik pomiarowych
  • uprawnienia do odbiorów VT będą dodatkowym atutem
  • dokładność i precyzyjność w działaniu, spostrzegawczość
  • umiejętność szybkiej i zdecydowanej reakcji na powstałą niezgodność
  • minimum roczne doświadczenie na stanowisku kontrolera jakości w zakładzie produkcyjnym
  • znajomość rysunku technicznego
  • znajomość pakietu MS Office
  • komunikatywność
  • kreatywność
  • umiejętność pracy w zespole
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę
  • dobra organizacja czasu pracy
Oferujemy:
  • ciekawą  pracę w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • wynagrodzenie wzrastające wraz ze zdobywaną wiedzą, umiejętnościami i zaangażowaniem
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę
  • przyjazną atmosferę

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez STOKOTA Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Niska 2, moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez STOKOTA Sp. z o.o. z siedzibą w Elblągu, ul. Niska 2,moich danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji prowadzonych przez STOKOTA Sp. z o.o., przez okres 1 roku od dnia przekazania moich danych”.

Poznaj

Osoba pracująca w tym zawodzie kontroluje wszystkie lub wybrane fazy procesu produkcyjnego i zapobiega wytwarzaniu towarów złej jakości. W zależności od miejsca pracy zakres czynności kontrolera jakości jest zróżnicowany. Każdy specjalista pracujący w tym zawodzie musi na bieżąco gromadzić i uzupełniać wiedzę o obecnych potrzebach rynku w zakresie wymogów jakościowych stawianych towarom, zgłoszonych patentach i ...
Praca Specjalista ds. Kontroli Jakości