Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator ds. inwestycji

Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych mvb

Szczecin

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2595431, z dnia 2019-08-14

MVB – lider w branży nowoczesnych technologii, jako specjalistyczna firma opracowuje i wdraża nowoczesne rozwiązania z zakresu elektronicznych systemów bezpieczeństwa, cyberbezpieczeństwa, automatyki przemysłowej i systemów inteligentnego budynku. Tworzy inteligentne systemy monitoringu wizyjnego z inteligentną analizą obrazu. Budowane systemy integrowane są ze specjalistycznymi platformami zarządzania obiektami.

Dynamiczny rozwój firmy sprawia, że poszukujemy pracownika na stanowisko

Miejsce pracy: zachodniopomorskie / Szczecin

Opis stanowiska

  • Sporządzanie dokumentów niezbędnych do prowadzenia prac inwestycyjnych
  • Bieżące przekazywanie materiałów z budowy do działu projektowego
  • Analiza dokumentacji projektowej
  • Pomoc w przygotowywaniu dokumentacji powykonawczej
  • Rozliczanie wykonanych prac
  • Przygotowywanie ofert cenowych

Wymagania

  • Obsługa pakietu Office
  • Obsługa oprogramowania AutoCad
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Znajomość branży elektrycznej

Oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Dostęp do nowoczesnych technologii, pojawienie się każdej nowinki technicznej z zakresu systemów i instalacji technicznych, teleinformatycznych, elektroenergetycznych, technologii budynkowych testujemy niezwłocznie i dostosowujemy do optymalnych potrzeb naszych klientów
  • Warunki finansowe dostosowane do bieżących doświadczeń zawodowych kandydatów
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Dynamiczny rozwój i dostęp do specjalistycznych szkoleń
  • Możliwość zdobycia uprawnień budowlanych

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ lub mailem na adres rekrutacja@mvb.pl. Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych przez firmę mvb w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko "Koordynator".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest firma mvb z siedzibą w Szczecinie. Podane dane osobowe przetwarzane są w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji pod linkiem mvb.pl/pl/klauzula-informacyjna-procesu-rekrutacji-pracownikow/

Poznaj

Firma zajmuje się szeroko pojetymi zagadnieniami z zakresu instalacji niskoprądowych z szczególnym nastawieniem na elektroniczne systemy bezpieczeństwa i integrację w/w systemów.

Poznaj stanowisko: Projektant CAD

Technologia CAD to najpopularniejsze narzędzie grafiki inżynierskiej. Można ją określić projektowanie techniczne przy wykorzystaniu sprzętu i oprogramowania komputerowego. Jest stosowana m.in. w inżynierii czy architekturze, do wykonywania projektów oraz dokumentacji technicznej. Projektant CAD realizuje zadania na wszystkich etapach prac konstrukcyjnych związanych z wytwarzaniem lub modernizowaniem konstrukcji ...
Projektant CAD Praca Projektant CAD

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Usług Specjalistycznych mvb.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (660)
Wałbrzych (61)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (251)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (230)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (806)
Tarnów (84)
Nowy Sącz (82)
Mazowieckie:
Warszawa (2003)
Radom (170)
Płock (69)
Opolskie:
Opole (223)
Nysa (62)