Koordynator ds. obsługi klienta z językiem niemieckim

Grafton Recruitment Sp. z o.o.

Sosnowiec

18 dni temu

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.

Agencja zatrudnienia (nr licencji 20329)
Miejsce pracy: Sosnowiec
Nr ref.: 7-13-55864

Dla naszego partnera biznesowego, firmy z branży produkcyjnej, której centrum usług wspólnych zlokalizowane jest w Sosnowcu poszukujemy Kandydata na stanowisko Koordynatora ds. obsługi Klienta niemieckojęzycznego.

Zakres obowiązków:
  • przyjmowanie i obsługa zamówień, monitorowanie statusu zamówień w systemie SAP,
  • wspieranie klienta w zakresie całego procesu - od zapytania ofertowego do dostarczenia produktu,
  • odpowiadanie na zapytania związane z procesem dostawy, monitorowanie informacji w systemie,
  • ścisła współpraca z działem sprzedaży oraz logistyki,
  • uczestnictwo w okazjonalnych wizytach u klienta, spotkaniach lub telekonferencjach.
Wymagania:
  • biegła znajomość języka niemieckiego,
  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,
  • umiejętność szybkiego uczenia się,
  • umiejętność pracy w zespole ze zorientowaniem na współpracę,
  • odpowiedzialność i zaangażowanie w powierzone zadania,
  • mile widziana znajomość systemu SAP.
Informacje dodatkowe:
  • pełen pakiet szkoleń wdrażających (4 tygodniowe intensywnie szkolenie),
  • praca w międzynarodowym środowisku w oparciu o umowę o pracę,
  • pakiet benefitów pozafinansowych,
  • biznesowe godziny pracy,
  • realna możliwość rozwoju zawodowego wewnątrz struktur organizacyjnych.
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Koordynator / Supervisor
Koordynator w kadrze zarządzającej jest osobą odpowiedzialną za pracę całego zespołu pracowniczego, czuwającą nad poprawnym i terminowym wypełnianiem obowiązków służbowych pracowników, dbającą o przepływ informacji w strukturze pionowej i poziomej firmy oraz rozwiązującą bieżące problemy zgłaszane przez pracowników. Koordynator zapewnia odpowiedni poziom pracy poprzez wdrażanie systemów administracyjnych, monitorowanie ...
Praca Koordynator / Supervisor