Koordynator ds. Trade Marketingu

INTERSPORT Polska S.A.

Cholerzyn

2 dni temu

INTERSPORT jest światową znaną i cenioną sportową marką detaliczną. INTERSPORT tworzy zespół, których łączy jedno - pasja do sportu i chęć dzielenia sią nią z innymi.

Jeśli nie boisz się wyzwań, a dzień bez sportu jest dla Ciebie dniem straconym - dołącz do nas koniecznie!

OBECNIE DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY

Miejsce pracy: Cholerzyn
Twoje zadania:
  • Kreowanie działań trade marketingowych wspierających strategie rozwoju i sprzedaży kluczowych grup produktowych
  • Opracowywanie i nadzór nad kalendarzem działań promocyjnych
  • Inicjowanie i wdrażanie innowacyjnych pomysłów pomagających zrealizować strategię kluczowych kategorii produktowych w krótkim i długim okresie czasu
  • Współpraca z dostawcami w zakresie realizacji działań trade marketingowych
  • Marketingowe wsparcie sprzedaży omnichannelowej
  • Realizacja zadań operacyjnych zgodnie z kalendarzem działań promocyjnych
  • Monitoring, analiza i raportowanie prowadzonych działań pod kątem efektywności sprzedażowej i kosztowej
  • Aktywne śledzenie trendów rynkowych i analizowanie działań konkurencji
  • Ciągłe poszerzanie swojej wiedzy w podległym obszarze
Nasze oczekiwania:
  • Praktyczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - min. 3 lata
  • Wysoko rozwinięta świadomość biznesowa ukierunkowana na realizację celów
  • Umiejętność komunikacji, negocjacji oraz budowania długotrwałych relacji biznesowych
  • Znajomość nowoczesnych narzędzi trade marketingowych
  • Kreatywność, samodzielność, własna inicjatywa, dobra organizacja czasu pracy
  • Dobrze rozwinięte umiejętności analityczne i logiczne, umiejętność pracy z danymi i raportami, kosztami
  • Dobra znajomość pakietu MS Office, szczególnie programu Excel i PowerPoint
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2
  • Znajomość branży sportowej będzie dodatkowym atutem
Nasze oferta:
  • Umowa o pracę w pełnym wymiarze etatu
  • Stabilność zatrudnienia, elastyczny czas pracy
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań
  • Dynamiczne i przyjazne środowisko pracy
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach, lekcje internetowe języka angielskiego i niemieckiego).

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać już teraz poprzez elektroniczny system rekrutacji.

Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje, jednakże informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane.

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERSPORT Polska S.A. z siedzibą w Cholerzynie: Cholerzyn 382, 32-060 Liszki.

Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Poznaj

Spółka jest liderem wśród sieci sklepów sportowych w Polsce, posiadającym obecnie 30 salonów zlokalizowanych w 18 największych miastach Polski.

Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu to osoba, która nadzoruje działalność działu zajmującego się sprzedażą i marketingiem. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: nadzór nad pracą podległego personelu, opracowanie, wdrażanie i kontrolowanie działań marketingowych, sporządzanie raportów, zestawień i analiz, ustalanie budżetu, planu sprzedaży oraz wprowadzanie produktów na rynek ...
Praca Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu