Praca.pl Praca łódzkie Łódź Koordynator Prac na Terenie Hali Łódź
Koordynator ds. transportowo - magazynowych

Klient portalu Praca.pl
Łódź
praca stacjonarna
2062 dni temu

Ogłoszenie numer: 2054963, z dnia 2018-09-12

Szuka kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

  • Magazynowanie towarów zgodnie z instrukcjami pracy.
  • Koordynowanie i kontrolowanie procesów i procedur związanych z gospodarką magazynową,
  • Codzienny nadzór nad poprawnością stanów magazynowych,
  • Kontrola dokumentacji magazynowej,
  • Zarządzanie zmianą w magazynie (kontrola nad pracownikami, przepisami BHP),
  • Nadzorowanie, koordynacja, optymalizacja pracy pracowników transportu wewnętrznego w kierunku uzyskania możliwie najwyższych standardów,
  • Inwentaryzowanie towarów,
  • Nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem taboru transportu wewnętrznego (użytkowanie wózków widłowych zgodnie instrukcją obsługi, ładowanie akumulatorów).

Wymagania

  • Praktyczna umiejętność jazdy i manewrowanie wózkiem widłowym + uprawnienia UDT,
  • Dokładność i zaangażowanie,
  • Zdyscyplinowanie i punktualność.
  • Gotowość do pracy w równoważnym systemie czasu pracy.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • możliwość rozwoju w przedsiębiorstwie wykorzystującym nowoczesne technologie produkcji
  • świadczenia socjalne, dodatkowe ubezpieczenie, prywatną opiekę medyczną
  • miłą i angażującą atmosferę pracy w młodym zespole
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych