Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Koordynator działań serwisowych
Seconet Sp. z o.o.
Radomsko
19 dni temu

Ogłoszenie numer: 4654260, z dnia 2021-05-31

Firma Seconet Sp. z o.o. - wykonawca świadczący wysokiej jakości usługi w zakresie instalacji niskoprądowych i teletechnicznych ogłasza nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: łódzkie / Radomsko

Opis stanowiska

  • odbieranie i obsługa zleceń serwisowych od klientów
  • przekazywanie zgłoszeń  serwisowych serwisowi własnemu i podwykonawcom zgodnie z rejonizacją
  • ustalanie grafiku działań serwisowych
  • ustalanie grafików dyżurów
  • ustalanie grafików przeglądów
  • obsługa posprzedażowa klienta w zakresie usług serwisowych
  • wykonywanie raportów z zrealizowanych serwisów
  • obsługa i zarządzanie oprogramowaniem do obsługi serwisu
  • obsługa infolinii serwisowej
  • kontrola i nadzór floty samochodowej

Wymagania

  • dobra wiedza nt. systemów technicznej ochrony mienia
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (zarządzanie zasobami ludzkimi)
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • dobrze rozwinięte umiejętności organizacyjne
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętność zarządzania czasem
  • biegła obsługa komputera w zakresie ogólnym oraz pakiet MSOffice

Oferujemy

  • pracę w młodym zespole pełnym pasji i zaangażowania
  • ciągły rozwój i poszerzanie wiedzy
  • umowę o pracę
  • telefon służbowy
  • dopłata do prywatnego pakietu medycznego