Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Underwriter Warszawa
Koordynator Działu Underwritingu i Tworzenia produktów

D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A.
Warszawa
praca stacjonarna
1660 dni temu

D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A na polskim rynku jest obecne od 2000 roku.

Należymy do koncernu Munich Re, który jest największym reasekuratorem na świecie. Jesteśmy jedynym w Polsce ubezpieczycielem oferującym wyłącznie ubezpieczenia ochrony prawnej.

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • Analiza ryzyka ubezpieczeniowego na podstawie danych otrzymanych od partnerów
  • Podejmowanie decyzji dotyczących akceptacji umów ubezpieczenia
  • Współudział w opracowywaniu ogólnych warunków ubezpieczeń oraz taryf, współudział w tworzeniu polityki ryzyka dla produktu
  • Bieżąca współpraca z kanałami sprzedaży w zakresie obsługi ofert
  • Przygotowywanie ofert oraz tworzenie programów ubezpieczeniowych
  • Udział w negocjowaniu ofert produktowych dla klientów korporacyjnych
  • Przygotowywanie dokumentacji niezbędnej do zawarcia umów generalnych
  • Koordynacja i nadzór nad rozwojem oferty produktowej
  • Przygotowywanie analiz i raportów
  • Bieżąca analiza rynku ubezpieczeń
Wymagania:
  • Wykształcenia wyższego
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobrej znajomości produktów ubezpieczeniowych ( mile widziana znajomość ubezpieczeń ochrony prawnej)
  • Doświadczenia w zakresie rozwoju produktów ubezpieczeniowych
  • Dobrej organizacji pracy oraz umiejętności ustalania priorytetów
  • Samodzielności, odpowiedzialności i zaangażowania w realizację zadań
  • Umiejętności budowania relacji oraz współpracy z osobami z różnych obszarów organizacji
  • Znajomości języka angielskiego w stopniu średniozaawansowanym
Oferujemy:
  • Stabilne warunki zatrudnienia w ramach umowy o pracę
  • Dużą odpowiedzialność i samodzielność w działaniu
  • Możliwość pracy zdalnej kilka razy w miesiącu
  • Przyjazną, pełną wzajemnego szacunku atmosferę pracy
  • Możliwość poszerzania swoich kompetencji zawodowych

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji”. Jeżeli chce Pan/Pani uczestniczyć w przyszłych procesach rekrutacji prowadzonych przez D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A. prosimy o dopisanie klauzuli o treści: „Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez D.A.S. Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”

Informujemy, że:

  • administratorem Pani/Pana danych osobowych jest D.A.S.Towarzystwo Ubezpieczeń Ochrony Prawnej S.A. z siedzibą w Warszawie, 02-092 Warszawa, ul. Żwirki i Wigury 18A;
  • w sprawach związanych z ochroną danych osobowych można kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem email iod@das.pl lub pisemnie na adres siedziby administratora;
  • Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu uczestnictwa w procesie rekrutacji na podstawie wyrażonej przez Panią/Pana zgody na przetwarzanie danych osobowych, tj. na podstawie art. 6 ust 1 pkt a Ogólnego Rozporządzenia z dnia 27 kwietnia 2016 r. o ochronie danych (dalej: RODO);
  • odbiorcami Pani/Pana danych osobowych mogą być podmioty wspierające administratora w przeprowadzeniu procesu rekrutacji;
  • Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres trwania rekrutacji oraz przez 3 miesiące od zakończenia procesu rekrutacji;
  • posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem - jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie zgody;
  • przysługuje Pani/Panu prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, w przypadku uznania, iż przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych narusza przepisy RODO;
  • podanie danych osobowych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji.