Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator / Koordynatorka ds. Operacyjnych

Thai Wok sp. z o o
Warszawa, Mokotów, ul. Postępu
kierownik/koordynator
umowa o pracę
praca stacjonarna
343 dni temu

Thai Wok to sieć restauracji tajskich zlokalizowanych w najważniejszych galeriach handlowych w kraju. Jesteśmy częścią grupy kapitałowej EBS która zatrudnia ponad 700 osób w Polsce. Bardzo intensywnie się rozwijamy, w związku z tym poszukujemy koordynatora / koordynatorki ds. operacyjnych. Osoba na tym stanowisku będzie współpracować blisko z zarządem spółki oraz z wieloma działami firmy, dlatego szukamy osoby komunikatywnej, energicznej i asertywnej.

Miejsce pracy: Warszawa, Mokotów, ul. Postępu
Zadania:
  • Sporządzanie i analiza raportów wynikowych,
  • Przygotowywanie zestawień, sprawozdań, prezentacji,
  • Zapewnienie i koordynowanie sprawnego przepływu informacji oraz współpracy z działami,
  • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym,
  • Codzienne wsparcie administracyjne działu sprzedażowego oraz pracowników sieci restauracji,
  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych i analiz,
  • Aktywne uczestniczenie w kluczowych procesach w firmie we współpracy z innymi działami (dział IT / HR / Marketing / Zakupy),
  • Współpraca z partnerami usług „delivery” (Glovo / UberEats / Bolt etc.),
  • Obsługa programu FOODSOFT (wprowadzanie do systemu aktualnych promocji, cenników),
  • Udział w budowaniu rozwiązań usprawniających pracę działu – wspólne budowanie procesów i standardów, tworzenie / aktualizacji dokumentacji procesowe,
  • Prowadzenie rejestru dokumentów handlowych oraz umów,
  • Reprezentowanie Spółki wobec osób trzecich takich jak przedstawiciele firm wynajmujących lokale Spółce, Sanepid, Urząd Miasta,
  • Dbanie o wizerunek firmy - obsługa reklamacji klientów, prowadzenie firmowych wizytówek Google,
  • Sprawdzanie dokumentów pod względem formalnym, kontrola merytoryczna faktur.
Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • Mile widziane osoby z doświadczeniem w pracy w dziale marketingu,
  • Umiejętności analityczne,
  • Samodzielność oraz wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne.
Oferujemy:
  • Pracę w rozwijającej się organizacji i możliwość rozwoju zawodowego,
  • Zatrudnienie w oparciu umowy o pracę,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Dodatkowe benefity takie jak prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie prywatne, karta rabatowa do sieci restauracji.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy
dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust
Nr 133 poz. 883)