Praca.pl Praca Małopolskie Kasina Wielka Muzealnik Kasina Wielka
Koordynator Muzeum Motorowerów Moped Retro

Kasina Ski
Kasina Wielka
praca stacjonarna
1545 dni temu

Ogłoszenie numer: 3087584, z dnia 2020-02-18

Kasina Ski

Muzeum Motorowerów Moped Retro w Kasinie Wielkiej to miejsce wyjątkowe, bo powstałe z wieloletniej pasji. Zebrana kolekcja ok 200 eksponatów, z których można podziwiać część, zlokalizowana jest na stacji wyciągu krzesełkowego stacji KASINA SKI. Muzeum Motorowerów moped Retro jest częścią stacji narciarskich z Grupy Pingwina, która stale się rozwija.

Miejsce pracy: Kasina Wielka

Opis stanowiska

Szukamy osoby, która chce połączyć swoją pasję motorowerową łącząc posiadane umiejętności przy nieszablonowych projektach. Osoba zatrudniona będzie mogła spełniać się na różnych polach w tym: kreatywnym, edukacyjnym, organizacyjnym a także administracyjnym.

ZAKRES WYKONYWANYCH ZADAŃ:

  • merytoryczne (i kreatywne) opracowywanie muzealiów,
  • udział w opracowywaniu scenariuszy wystaw,
  • tworzenie wystaw czasowych i objazdowych organizowanych przez Muzeum,
  • udział w działalności promocyjnej i wydawniczej Muzeum,
  • prowadzenie działań edukacyjnych,
  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji ewidencji zbiorów,
  • prace administracyjne i organizacyjne związane z funkcjonowaniem Muzeum
  • obsługa przewodnicka zwiedzających Muzeum (także w soboty, niedziele i święta, gdy placówka jest otwarta dla zwiedzających),
  • czuwanie nad terminowym przebiegiem realizacji całości projektu od momentu jego rozpoczęcia aż do momentu oficjalnego otwarcia,
  • przygotowanie i realizacja harmonogramu i budżetu projektu,
  • bezpośrednia współpraca z zespołem marketingowym Kasina Ski powołanego do realizacji danego przedsięwzięcia oraz kontrola i koordynacja ich pracy,
  • przygotowywanie wniosków o dofinansowanie z dodatkowych grantów
  • bieżąca praca z social media.

Wymagania

  • masz wykształcenie średnie lub wyższe,
  • Twoją pasją są motorowery, rowery lub pokrewne i znasz zagadnienia z zakresu historii motoryzacji,
  • posiadasz 2 lata doświadczenia zawodowego,
  • bardzo dobrze posługujesz się pakietem MS Office, szczególne programem MS Excel ,
  • jesteś mistrzem organizacji pracy własnej i ustalania priorytetów,
  • potrafisz koordynować pracę innych oraz egzekwować powierzone działania,
  • w prowadzeniu spotkań i prezentacji czujesz się jak ryba w wodzie,
  • cechują Cię wysokie umiejętności interpersonalne i wysoka kultura osobista,
  • masz głowę pełną pomysłów i lubisz samodzielnie poszukiwać nowe rozwiązania,
  • jesteś osobą dyspozycyjną do pracy,
  • masz doświadczenie w pracy z budżetem (mile widziane),
  • z łatwością posługujesz się językiem angielskim,
  • posiadasz prawo jazdy kategorii B.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • możliwość udziału w ciekawych projektach spółki,
  • pracę w zespole osób dla których ważna jest współpraca i współdziałanie,
  • możliwość rozwijania własnych kompetencji poprzez udział w szkoleniach,
  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę na cały etat,

Wynagrodzenie

Od 3000 do 5000 PLN