Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator projektów tłumaczeniowych

Studio Gambit Sp. z o.o.

Gdańsk

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 2173375, z dnia 2018-11-09

Studio Gambit należy do największych firm w Europie Centralnej zajmujących się lokalizacją (tj. tłumaczeniem i adaptacją) oprogramowania, dokumentacji technicznej, serwisów internetowych oraz materiałów szkoleniowych. Działamy na rynku od 25 lat, a nasza przewaga konkurencyjna oparta jest w dużej mierze na ciągłym rozwoju własnych, oryginalnych rozwiązań informatycznych i ich udanej integracji ze specjalistycznymi aplikacjami.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego zespołu poszukujemy:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • kontakt z klientem i podwykonawcami (korespondencja oraz rozmowy telefoniczne)
  • rejestracja i obsługa zleceń w ramach komputerowego Systemu Zarządzania Tłumaczeniami
  • koordynacja i rozliczanie zadań projektowych
  • planowanie przebiegu projektów tłumaczeniowych

Wymagania

  • ukończenie studiów wyższych
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy własnej oraz przygotowanie i delegowanie zadań do poszczególnych członków zespołu
  • zaawansowana obsługa komputera i aplikacji internetowych

Zainteresowanie tematyką tłumaczeń i znajomość drugiego języka (preferowany niemiecki) będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy

  • wprowadzenie w profesjonalny świat branży tłumaczeniowej
  • pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • program sportowy
  • stałą pracę w siedzibie firmy w Gdańsku

Kandydatów spełniających wszystkie powyższe oczekiwania prosimy o przesłanie aplikacji (CV i list motywacyjny) za pomocą przycisku Aplikuj Teraz.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Studio Gambit Sp. z o.o. moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883)”.

Zgodnie z art. 13 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) informujemy, że:

1) Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Studio Gambit Sp. z o.o. z siedzibą ul. Matejki 6, 80-232 Gdańsk), 2) kontakt w sprawie ochrony danych osobowych – ODO@stgambit.com,

2) Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji - na podstawie Art. 6 ust. 1 lit. a ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. oraz Kodeksu Pracy z dnia 26 czerwca 1974 r.,

3) Pani/Pana dane osobowe przechowywane będą przez okres tej i przyszłych rekrutacji, nie dłużej jednak niż 12 miesięcy,

4) odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą wyłącznie podmioty uprawnione do uzyskania danych osobowych na podstawie przepisów prawa,

5) posiada Pani/Pan prawo do żądania od Administratora dostępu do danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie,

6) ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego

7) podanie danych osobowych jest obligatoryjne w oparciu o przepisy prawa a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.

Poznaj

Zajmujemy się tłumaczeniami specjalistycznymi, lokalizacją oprogramowania oraz tłumaczeniem stron internetowych dla klientów biznesowych. Przez 25 lat swojej działalności zgromadziliśmy imponujące doświadczenie pozwalające na realizację projektów o najwyższym stopniu trudności.

Poznaj stanowisko: Project Manager / Kierownik Projektu

Project manager, tłumaczony po prostu jako kierownik projektu, jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie i koordynowanie działań osób zaangażowanych w realizację danego projektu – mowa tu głównie o przedsięwzięciach informatycznych. Kierownik opracowuje harmonogram prac, strategię działań w ramach danego projektu, organizuje też formalne warunki dla jego realizacji – sporządza niezbędną dokumentację, raportuje ...
Project Manager / Kierownik Projektu Praca Project Manager / Kierownik Projektu

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Studio Gambit Sp. z o.o. .

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (673)
Wałbrzych (50)
Legnica (97)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (167)
Toruń (111)
Lubelskie:
Lublin (173)
Chełm (30)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (792)
Tarnów (45)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1924)
Radom (63)
Płock (59)
Opolskie:
Opole (168)
Nysa (73)