Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator projektów tłumaczeniowych

Studio Gambit Sp. z o.o.

Gdańsk

166 dni temu

Ogłoszenie numer: 2173375, z dnia 2018-12-09

Studio Gambit należy do największych firm w Europie Centralnej zajmujących się lokalizacją (tj. tłumaczeniem i adaptacją) oprogramowania, dokumentacji technicznej, serwisów internetowych oraz materiałów szkoleniowych. Działamy na rynku od 25 lat, a nasza przewaga konkurencyjna oparta jest w dużej mierze na ciągłym rozwoju własnych, oryginalnych rozwiązań informatycznych i ich udanej integracji ze specjalistycznymi aplikacjami.

W związku z dynamicznym rozwojem naszego zespołu poszukujemy:

Miejsce pracy: pomorskie / Gdańsk

Opis stanowiska

  • kontakt z klientem i podwykonawcami (korespondencja oraz rozmowy telefoniczne)
  • rejestracja i obsługa zleceń w ramach komputerowego Systemu Zarządzania Tłumaczeniami
  • koordynacja i rozliczanie zadań projektowych
  • planowanie przebiegu projektów tłumaczeniowych

Wymagania

  • ukończenie studiów wyższych
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • umiejętność sprawnej organizacji pracy własnej oraz przygotowanie i delegowanie zadań do poszczególnych członków zespołu
  • zaawansowana obsługa komputera i aplikacji internetowych

Zainteresowanie tematyką tłumaczeń i znajomość drugiego języka (preferowany niemiecki) będą dodatkowymi atutami.

Oferujemy

  • wprowadzenie w profesjonalny świat branży tłumaczeniowej
  • pracę z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • możliwość rozwoju zawodowego i udział w szkoleniach
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prywatne ubezpieczenie medyczne
  • program sportowy
  • stałą pracę w siedzibie firmy w Gdańsku

Poznaj stanowisko: Project Manager / Kierownik Projektu

Project manager, tłumaczony po prostu jako kierownik projektu, jest osobą odpowiedzialną za nadzorowanie i koordynowanie działań osób zaangażowanych w realizację danego projektu – mowa tu głównie o przedsięwzięciach informatycznych. Kierownik opracowuje harmonogram prac, strategię działań w ramach danego projektu, organizuje też formalne warunki dla jego realizacji – sporządza niezbędną dokumentację, raportuje ...
Project Manager / Kierownik Projektu Praca Project Manager / Kierownik Projektu