Najnowsze oferty pracy

  • Szef Zmiany w Recepcji (K/M)

    Novotel & ibis Poznań Centrum   Poznań    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Twoja misja Twoją misją będzie zapewnienie skoncentrowanych na potrzebach gości, najwyższej jakości usług świadczonych przez recepcję poprzez wspieranie kierownika recepcji w zarządzaniu zespołem, zapewnienie spełniania standardów marki i udział w szkoleniu personelu recepcji w tym zakresie.
Zobacz więcej ofert pracy

Koordynator Recepcji

ISS Facility Services Sp. z o.o.
Warszawa, Śródmieście
specjalista (mid) / asystent
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
661 dni temu
People make places
Miejsce pracy: Warszawa, Śródmieście

ISS FACILITY SERVICES POLSKA wchodzi w skład międzynarodowej Grupy ISS założonej w 1901 r., jednego z największych na świecie usługodawców w zakresie Facility Services.

W Polsce firma działa od 1995 r. i zatrudnia około 2 000 pracowników. Podstawową działalnością ISS w Polsce jest kompleksowa obsługa obiektów.

Zakres obowiązków:
  • Utrzymanie sprawnego i prawidłowego obiegu dokumentów w biurze
  • Koordynacja prac zespołu recepcyjnego
  • Przygotowywanie i kontrola budżetu
  • Zarządzanie system rezerwacji sal konferencyjnych
  • Obsługa centrali telefonicznej i korespondencji przychodzącej oraz wychodzącej
  • Współpraca z dostawcami firmy m.in. z firmami kurierskimi
  • Dbanie o terminowość i jakość wykonywanych zadań

Wymagania:
  • Znajomość j. angielskiego na poziomie B1/B2
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku - mile widziane
  • Umiejętność swobodnej obsługi komputera (a w tym MS Office, Excel)
  • Wysoka kultura osobista oraz wysokie umiejętności organizacyjne
Oferujemy:
  • Pracę w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku w godzinach 08:00-16:00, 9:00-17:00
  • Stabilne zatrudnienie w międzynarodowej firmie
  • Przyjazne i pomocne środowisko pracy
  • Zdobycie doświadczenia i rozwój w strukturach światowego dostawcy usług FM

Poznaj