Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Koordynator Utrzymania ruchu

Zakłady Usługowe EZT S.A.

Praszka

31 dni temu

Ogólnopolska firma sprzątająca z branży usług czystościowych, w związku z dynamicznym rozwojem swojej działalności poszukuje Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Miejsce pracy: Praszka

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za kierowanie pracami działu SUR, w celu zapewnienia optymalnego działania maszyn i urządzeń na powierzonym obszarze linii produkcyjnych.

Główne obowiązki:
  • Zapewnienie bezawaryjnej pracy oraz stały nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem urządzeń na powierzonym obszarze,
  • Nadzór nad konserwacją i naprawa maszyn, urządzeń
  • Analiza przyczyn awarii i wprowadzanie działań prewencyjnych,
  • Kontrola przebiegu prac firm zewnętrznych,
  • Nadzór nad dokumentacją techniczną maszyn i urządzeń oraz aktualizacja dokumentacji na powierzonym obszarze.
  • Zarządzanie podległym zespołem w tym organizacja działu oraz dbanie o rozwój merytoryczny podległych pracowników
  • Analiza bieżących KPI oraz wdrażanie działań korygujących, Dbanie o dostępność niezbędnych części zamiennych
  • Planowanie działań
  • Obsługa programu SUR
 Oczekujemy
  • Dwuletniego doświadczenia w Służbach Utrzymania Ruchu, wiedzy z obszarów hydrauliki, pneumatyki, mechaniki i automatyki
  • Komunikatywnej znajomość języka angielskiego,
  • Otwartość na pracę w systemie zmianowym
    Dodałbym jeszcze znajomość zagadnień autonomicznego utrzymania ruchu.
  • Mile widziana : znajomość zagadnień z zakresu Lean Manufacturing
Oferujemy:
  • szkolenia z zakresu zarządzania
  • umowę o pracę, stałe zatrudnienie, jasne zasady
  • dodatki premiowe

Poznaj

Poznaj stanowisko: Kierownik Utrzymania Ruchu

Kierownik utrzymania ruchu jest osobą zatrudnioną w przedsiębiorstwie produkcyjnym i odpowiedzialną za zapewnienie ciągłości procesów produkcyjnych. Jako że pierwszym czynnikiem mogącym zakłócić tę ciągłość jest uszkodzenie jednego z urządzeń, biorących udział w produkcji, kierownik utrzymania ruchu koordynuje i nadzoruje bieżącą konserwację sprzętu i jego naprawy. Kierownik opracowuje harmonogram okresowych ...
Kierownik Utrzymania Ruchu Praca Kierownik Utrzymania Ruchu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (788)
Wałbrzych (46)
Legnica (129)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (262)
Toruń (140)
Lubelskie:
Lublin (268)
Chełm (54)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (951)
Tarnów (87)
Nowy Sącz (79)
Mazowieckie:
Warszawa (2240)
Radom (172)
Płock (92)
Opolskie:
Opole (233)
Nysa (72)