Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
KOORDYNATORA ROBÓT ELEKTRYCZNYCH

MC Kontrakty Budowlane Sp. z o.o.
Łódź
praca stacjonarna
5229 dni temu

Ogłoszenie numer: 88138, z dnia 2010-02-02

Łódzka firma specjalizująca się w budowie dużych obiektów przemysłowych zatrudni:

Miejsce pracy: Łódź

Opis stanowiska

    Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna za dokonywanie wszelkich uzgodnień z podwykonawcami w zakresie dokumentacji projektowej, nadzór nad prawidłowym przebiegiem realizowanych inwestycji oraz reprezentowanie firmy w spotkaniach z inwestorami zagranicznymi w zakresie robót elektrycznych.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu elektrycznym
  • Uprawnienia w zakresie instalacji elektrycznych
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze

Oferujemy

    Oferujemy bardzo ciekawą, pełną inżynierskich wyzwań pracę w profesjonalnie zarządzanej firmie oraz atrakcyjne warunki zatrudnienia.