Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Kosmetolog Warszawa
Kosmetolog - stylistka paznokci

Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy
Warszawa
praca stacjonarna
12 dni temu
Miejsce pracy: Warszawa
Numer: StPr/24/02672
OBOWIĄZKI:
perfekcyjny manicure i pedicure hybrydowy, manicure tytanowy,(możliwość przyuczenia), umięjetność pracy z frezarką, wykonywanie zabiegow z zachowaniem wszystkich zasad higieny,wykonywanie zabiegów z zakresu kosmetyki białej bedzie dod. atutem, ( możliwość przyuczenia), miła aparycja, otwartość na klienta, umiejetność nawiązywania relacji z klientami, bardzo dobra znajomość języka polskiego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Kosmetolog (wymagany staż - lata: 1)
Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: polski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: sumienność, odpowiedzialność, terminowość
Uprawnienia: budowanie lojalności i długotrwałych relacji biznesowych
Uprawnienia: Stylizacja paznokci metodą żelową, hybrydową oraz manicure japoński

Wymagania inne:

RW/GDM/4/2023 szukamy kandydatów- dokumenty projektowe Wymagane wykształcenie średnie, kosmetyka, stylizacja paznokci, umiejętność wykonywania manicure i pedicure, komunikatywna znajomość języka angielskiego i polskiego. wymagane doświadczenie pracy w zespole oraz pielęgnowaniu relacji z klientami, uprawnienia: kursy, dyplomy, portfolio prac.

Miejsce pracy:

Warszawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Grochowska 171b, 04-111 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie

Dane kontaktowe:

CAZ - Centrum Aktywizacji Zawodowej
DoradcaKlienta@up.warszawa.pl
+48 22 391 13 00

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

skierowanie - oferta przeznaczona wyłącznie dla zarejestrowanych osób bezrobotnych. Dokumenty projektowe

Źródło oferty pracy: Urząd Pracy Miasta Stołecznego Warszawy