Kosztorysant robót elektroenergetycznych - inżynier budownictwa, asystent kierownika

JANASZEK ELECTRIC Sp. z o.o.

Rzeszów

26 dni temu

Ogłoszenie numer: 2712515, z dnia 2019-10-25

Zajmujemy się budową, eksploatacją i serwisem instalacji elektrycznych i elektroenergetycznych niskiego napięcia oraz automatyki przemysłowej. Prowadzimy budowy instalacji elektrycznych, linii kablowych, stacji transformatorowych na terenie całej Polski. Nasze działania charakteryzuje szybkość, profesjonalizm przy zachowaniu dobrej atmosfery w zespołach będących kluczem do skutecznego działania. Posiadamy liczne referencje, które dotyczą zadań wykonanych w ponad 27-letniej historii Firmy. Obecnie stale zatrudniamy i współpracujemy z ponad 150-specjalistami w branży elektroenergetycznej. Jesteśmy wykonawcą działającym na terenie całej Polski w branży elektroenergetyki kolejowej niskiego napięcia.

Kosztorysant robót elektroenergetycznych - inżynier budownictwa, asystent kierownika

Miejsce pracy: podkarpackie / Rzeszów

 

Opis stanowiska

Szanowni Państwo,

dziękujemy za zainteresowanie ogłoszeniem i zachęcamy do aplikowania! W związku z dalszym rozwojem Firmy poszukujemy nowych członków kluczowego zespołu ds. przygotowania i prowadzenia robót inwestycyjnych w branży elektroenergetycznej. Czekamy na zgłoszenia osób mających wiedzę w zakresie kosztorysowania robót budowlanych w branży elektroenergetycznej, w tym znających technikę wykonywania robót elektroenergetycznych.

Wymagania

 • wykształcenie: elektroenergetyka (lub pokrewne),
 • wiedza w zakresie niezbędnym do kosztorysowania robót elektroenergetycznych, praca w programach Norma, MS Excel.
 • znajomość techniki wykonywania robót elektroenergetycznych,
 • umiejętności tworzenia wycen i kosztorysów elektroenergetycznych,
 • dobre nastawienie, łatwość nawiązywania kontaktów, zdolności międzyludzkie,
 • dyspozycyjność w wymiarze minimum 3/5 etatu w sugerowanych godzinach 7-15 
 • prawo jazdy kat. B celem udziału w wizjach lokalnych

Oferujemy

 • swobodę i dobrą atmosferę zespołu,
 • możliwość poznawania branży i nowych zagadnień specjalistycznych, szczególnie w branży kolejowej,
 • stabilność zatrudnienia,
 • atrakcyjne wynagrodzenie,
 • elastyczność, zrozumienie i dobrą relację w czasie pracy.

Wynagrodzenie

Od 4000 do 7000 PLN

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

Janaszek Electric Sp. z o. o.

Janaszek Electric Sp. z o.o. realizuje prace utrzymaniowe i budowlane w branży elektroenergetyki przemysłowej (w tym kolejowej) na terenie całej Polski. W ostatnich kilku latach rozwój Firmy objął m.in. trzykrotny wzrost zatrudnienia oraz wartości wykonywanych przez Spółkę prac. Jako pracodawca zapewniamy zrozumienie, dobre relacje i przyjazną atmosferę pracy, ciekawe, odpowiedzialne i niepowtarzalne zadania oraz możliwość rozwoju w bliskim kontakcie z kierownictwem firmy. Zapraszamy do kontaktu!

Poznaj stanowisko: Kosztorysant 
Kosztorysant to osoba, która wykonuje prace związane ze sporządzaniem kosztorysów budowlanych. Stosunkowo niedawno zawód kosztorysanta budowlanego został umieszczony w klasyfikacji zawodów i specjalności - uzyskał symbol 311201. Symbol ten odnosi zawód do czwartego poziomu wykształcenia, to znaczy uzyskiwanego w szkole policealnej lub w technikum. Do głównych obowiązków pracownika tego ...
Praca Kosztorysant