Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ogłoszenie numer: 2288754, z dnia 2019-02-22

Firma Podkarpackie Zakłady Mechaniczne działa na rynku od 1980 roku.
Przedsiębiorstwo od początku swojego istnienia związane jest z branżą metalowo – maszynową,
na potrzeby której projektuje, produkuje i dostarcza wszelkiego rodzaju elementy metalowe aż po całe linie produkcyjne wraz z automatyką, sterownikami oraz wykorzystaniem robotyki.

Jesteśmy dostawcą usług, produktów i wyrobów światowych producentów dla przemysłu m.in.: oponiarskiego, górniczego, motoryzacyjnego, wojskowego, hutniczego, lotniczego, metalurgicznego, kolejowego, transportowego, chemicznego, budowlanego, papierniczego i konstrukcyjnego.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Kosztorysant

Miejsce pracy: podkarpackie / Dębica

Opis stanowiska

  • Analiza dokumentacji rysunkowej i wymagań technicznych pod kątem przygotowania kalkulacji,
  • Planowanie i kontrola terminów przygotowania kalkulacji,
  • Przygotowanie i komplementacja dokumentów potrzebnych do sporządzenia wycen,
  • Kalkulacji kosztów, przygotowanie zapotrzebowania materiałowego,
  • Sporządzanie kalkulacji procesów produkcyjnych i wycen produktów,
  • Opracowywanie kalkulacji ofertowych zgodnych z zapytaniami klientów,
  • Współpraca z pozostałymi działami firmy,
  • Samodzielna praca przy przygotowywaniu kalkulacji,
  • Wsparcie technologiczne pracowników produkcji, udział we wdrożeniach i uruchamianiu produkcji.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej z branży metalowej,
  • Wykształcenie minimum średnie techniczne,
  • Umiejętność sporządzania kalkulacji,
  • Umiejętność analizowania i przygotowywania dokumentacji technicznej,
  • Znajomość programów: AutoCad, MS Office,
  • Znajomość systemu CAD,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Wiedza z zakresu technologii i materiałoznawstwa,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej,
  • Umiejętność podejmowania decyzji,
  • Kreatywność, samodzielność, zaangażowanie.

Oferujemy

  • Pracę na podstawie umowy o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko pracy,
  • Realny udział w rozwoju projektów,
  • Interesujące wyzwania związane z kształtowaniem kierunków rozwoju firmy,
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne.

Poznaj stanowisko: Kosztorysant

Kosztorysant to osoba, która wykonuje prace związane ze sporządzaniem kosztorysów budowlanych. Stosunkowo niedawno zawód kosztorysanta budowlanego został umieszczony w klasyfikacji zawodów i specjalności - uzyskał symbol 311201. Symbol ten odnosi zawód do czwartego poziomu wykształcenia, to znaczy uzyskiwanego w szkole policealnej lub w technikum. Do głównych obowiązków pracownika tego ...
Kosztorysant Praca Kosztorysant

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (811)
Wałbrzych (58)
Legnica (98)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (245)
Toruń (147)
Lubelskie:
Lublin (250)
Chełm (35)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (949)
Tarnów (63)
Nowy Sącz (63)
Mazowieckie:
Warszawa (2239)
Radom (171)
Płock (101)
Opolskie:
Opole (246)
Nysa (88)