Zobacz więcej ofert pracy

Kreślarz AutoCad

exlabesa extrusion opole sp. z ograniczoną odpowiedzialnością
Tułowice
praca stacjonarna
1133 dni temu

Ogłoszenie numer: 4202663, z dnia 2021-02-19

exlabesa extrusion opole sp. z o.o. zajmuje się tłoczeniem profili aluminiowych, które mają zastosowanie w różnych gałęziach przemysłu m. in transport, budownictwo czy motoryzacja. Dzięki zaangażowaniu, profesjonalizmowi i odpowiedzialności ludzi, którzy tworzą nasz zespół oraz zaufaniu klientów exlabesa jest jedną z najbardziej konkurencyjnych firm w branży aluminiowej na świecie.

Chcesz dołączyć do tego zespołu i razem z nami tworzyć naszą markę?

Miejsce pracy: Tułowice

Opis stanowiska

Powierzymy Ci zadania z zakresu:

  • sporządzania rysunków technicznych
  • projektowanie profili aluminiowych zgodnie z oczekiwaniami klientów
  • współpraca z działem handlowym i kierownikiem produkcji
  • kontakt z klientem
  • opracowywanie nowych projektów

Wymagania

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego
  • znajomości rysunku technicznego
  • mile widziane doświadczenie
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • znajomości programu AutoCad, pro/engineer, MsOffice,
  • skrupulatność, dokładność

Oferujemy

W zamian za to oferujemy Ci:

  • praca w międzynarodowym środowisku pracy i współpracę z naszymi zagranicznymi spółkami
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia pracownika
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i awansów zawodowych
  • wsparcie ze strony kadry zarządzającej
  • niezbędne narzędzia pracy
  • praca w miłej i przyjaznej atmosferze

Poznaj

Producent profili aluminiowych.