Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Dolnośląskie Polkowice
Księgowa / kadrowa

Oerlikon Balzers Coating Poland Sp. z o.o.
Polkowice
praca stacjonarna
6040 dni temu

Ogłoszenie numer: 37063, z dnia 2007-11-30

Firma Oerlikon Balzers jest wiodącym na świecie dostawcą powłok, które znacznie polepszają wydajność narzędzi i części maszyn. Powłoki występujące na rynku pod marką BALINIT® to warstwy o grubości rzędu kilku µm, są twardsze od stali i powodują zdecydowane zmniejszenie tarcia i zużycia współpracujących elementów. Firma Oerlikon Balzers opracowuje powłoki i procesy nakładania powłok, wprowadza na rynek systemy i wyposażenie produkcyjne i jest jedynym przedsiębiorstwem, które świadczy kontraktowe usługi nakładania (inhouse) powłok w globalnej sieci obejmującej aktualnie ponad 70 ośrodków produkcyjnych w Europie, obu Amerykach i Azji.

Miejsce pracy: Polkowice

Opis stanowiska

• księgowanie operacji gospodarczych • przygotowywanie deklaracji podatkowych • prowadzenie spraw kadrowych i płacowych

Wymagania

• wykształcenie wyższe • biegła obsługa komputera – znajomość MS Office • doświadczenie w dziale księgowości lub kadr i płac • wiedza z zakresu rachunkowości, VAT i CIT • znajomość zagadnień z zakresu procesów kadrowych (w szczególności naliczania płac, kontroli czasu pracy), prawa pracy, prawa podatkowego oraz ubezpieczeń społecznych

Oferujemy

• pracę w firmie o zasięgu światowym • możliwość współtworzenia przedsiębiorstwa opartego na najnowocześniejszych technologiach • konkurencyjne wynagrodzenie i stabilne warunki zatrudnienia