Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Księgowa / Księgowy

Autorud Sp.J.

Rzeszów

94 dni temu

Autorud ma przeszło 25 letnią historię. Historie którą można się jedynie chwalić. Nie udałoby nam się to bez ludzi którzy są z nami w pracy każdego dnia. Taki cel można zrealizować tylko w jeden sposób – należy zbudować zespół specjalistów, dla których praca jest czymś więcej aniżeli tylko obowiązkiem.
Nie da się ukryć iż nasze dalsze plany są ambitne.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:
  • Księgowanie dokumentów sprzedaży, zakupu zgodnie z przepisami prawa bilansowego i podatkowego
  • Księgowanie dokumentów magazynowych
  • Prowadzenie gospodarki kasowej, bankowej, codzienny monitoring przepływu środków pieniężnych
  • Nadzór i ewidencja rozrachunków z dostawcami i odbiorcami
  • Rozliczanie kont KG
Od kandydatów oczekujemy:
  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub rachunkowe
  • Doświadczenie minimum 3 lata na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad rachunkowości
  • Znajomość programu Symfonia – mile widziana
  • Umiejętność logicznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy
  • Terminowość, odpowiedzialność
  • Komunikatywność, zaangażowanie
  • Umiejętność pracy w zespole
Oferujemy:
  • Ciekawą pracę w renomowanej branży motoryzacyjnej
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wynagrodzenie połączone z atrakcyjnym systemem premiowym,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i szkoleń

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (709)
Wałbrzych (45)
Legnica (65)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (150)
Toruń (75)
Lubelskie:
Lublin (117)
Chełm (16)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (901)
Tarnów (31)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1869)
Radom (62)
Płock (38)
Opolskie:
Opole (124)
Nysa (22)