Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy
Księgowa / Księgowy
Norautron Mechanics sp. z o.o.
Zduńska Wola
specjalista (mid)
pełny etat
35 dni temu

Grupa Norautron, jest częścią grupy kapitałowej EMBRON, założoną w 1989 roku w Norwegii. Oferujemy klientom elastyczne i efektywne kosztowo usługi, które pomagają zwiększyć ich konkurencyjność. Grupa Norautron zajmuje się produkcją elementów metalowych, elektronicznych i okablowania wraz z montażem elektromechanicznym.

Obecnie w związku z rozwojem firmy w Zduńskiej Woli poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Zduńska Wola

Opis stanowiska:

  • weryfikacja i księgowanie faktur kosztowych i magazynowych, wyciągów bankowych, dokumentów PK
  • weryfikacja rejestrów VAT
  • kontrola zgodności sald syntetycznych z kartoteką analityczną
  • obsługa przelewów bankowych
  • przygotowywanie analiz i raportów zarządczych
  • opracowywanie raportów GUS

Wymagania:

  • znajomość aktualnych przepisów prawno – podatkowych
  • doskonała organizacja własnej pracy
  • rzetelność, dokładność
  • umiejętność pracy w zespole
  • znajomość jęz. angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość systemu Microsoft Dynamics AX będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanych kompetencji
  • miłą atmosferę pracy
  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • możliwość podwyższania kwalifikacji zawodowych poprzez kursy i szkolenia
  • dodatki do wynagrodzenia finansowane z funduszu socjalnego
Prosimy o dopisanie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Administratora – Norautron Mechanics Sp. z o.o w celu udziału w przyszłych rekrutacjach prowadzanych przez spółkę bądź inne spółki powiązane z Administratorem.

Informacja na temat przetwarzania danych: link.

Poznaj

Norautron Mechanics Sp. z o.o.