Zobacz więcej ofert pracy

Księgowa

Click House Sp. z o. o.
Warszawa
praca stacjonarna
4860 dni temu

Ogłoszenie numer: 132993, z dnia 2011-02-07

Click House jest polską agencją zorientowaną na powiększanie biznesu kontrahentów poprzez dostarczanie Klientów do ich portfela biznesowego za pomocą narzędzi zintegrowanego marketingu online. Działamy na rynku od 2008 roku.

Księgowa

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: PA/K/AD/01/2011

Opis stanowiska

  • samodzielne prowadzenie pełnej księgowości w Sp. z o. o. oraz dokonywanie rozliczeń prawno-podatkowych Spółki
  • sprawdzanie dokumentów księgowych pod kątem formalnym i rachunkowym
  • sporządzanie sprawozdań, analiz finansowych i innych dokumentów wymaganych przepisami prawa
  • sporządzanie deklaracji podatkowych
  • analiza i ocena bieżącej sytuacji finansowej spółki oraz współudział w ustalaniu budżetu oraz analiza jego realizacji
  • zarządzanie bieżącą płynnością spółki oraz bieżącymi płatnościami
  • analizowanie i  generowanie raportów z systemów informatycznych
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (ZUS, US, bank, itp.)
  • prowadzenie rozliczeń płacowych pracowników

Wymagania

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie w księgowości, w tym co najmniej 1-letnie doświadczenie w księgowaniu spółek prawa handlowego
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • praktyczna znajomość przepisów podatkowych  oraz ustawy o rachunkowości i innych przepisów dotyczących księgowości i prawa podatkowego
  • znajomość systemu MS Office
  • umiejętność pracy na samodzielnym stanowisku
  • komunikatywność i wysoka kultura osobista
  • przedsiębiorczość i dobra organizacja czasu pracy

Oferujemy

  • stabilną pracę na odpowiedzialnym stanowisku na 1/3 bądź 1/2 etatu
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość aktywnego rozwoju osobistego i zawodowego w dynamicznej Spółce
  • interesującą pracę związaną z realizacją odpowiedzialnych zadań