Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Księgowa

Most Wanted HR Consulting Group

Piaseczno

2309 dni temu

gora1.jpg

Nasz Klient, to największy koncern optyczny na świecie, posiadający swoje oddziały w ponad 25 krajach. Aktualnie poszukuje osób na stanowisko:

Księgowa

Miejsce pracy: Piaseczno
Nr Ref.: K/MS/MW

3.jpg
Grupa Most Wanted! od 12 lat jest liderem w zakresie rekrutacji i selekcji personelu oraz doradztwa w obszarze zarządzania zasobami ludzkimi.
Z pasją i zaangażowaniem wspieramy polskie i zagraniczne firmy poprzez dobór i rozwój kapitału ludzkiego.

Jako jedna z nielicznych firm w swojej branży, Most Wanted! posługuje się w swojej działalności Systemem Zarządzania Jakością ISO 9001:2008.

W skład Grupy Most Wanted! wchodzą następujące marki: Most Wanted! HR Consulting Group, Most Wanted! Media Service, Most Wanted! Training Institute, Most Wanted! Conferences.
3.jpg

3.jpg

Zadania:
  • Księgowanie i rozliczanie transakcji zagranicznych
  • Księgowanie i rozliczanie transakcji UE (WNT, WDT) oraz podatku VAT od tych transakcji
  • Księgowanie i rozliczanie zapasów, kontrola i uzgadnianie stanów magazynowych pomiędzy systemem  finansowo-księgowym a magazynowym
  • Potwierdzanie sald z kontrahentami zagranicznymi
  • Przygotowywanie raportów dla kadry zarządzającej

Wymagania:
  • Doświadczenie w pracy w dziale finansowo-księgowym
  • Bardzo dobra znajomość przepisów VAT, zwłaszcza dotyczących transakcji zagranicznych
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office a zwłaszcza Excela
  • Znajomość programu SAP R/3 modułu FI
  • Inicjatywa, samodzielność w działaniu, sumienność i odpowiedzialność
  • Co najmniej średnia znajomość jęz. angielskiego
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:
  • pracę w profesjonalnym i miłym zespole, szkolenia, szansę rozwoju zawodowego.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy