Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Księgowa

RADIOSTER Sp. z o. o.

Katowice

60 dni temu

Ogłoszenie numer: 2052727, z dnia 2018-09-14

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Księgowa

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Nr Ref.: 9/2018

Opis stanowiska

  • księgowanie faktur sprzedaży i weryfikacja w zakresie przepisów ustawy CIT i VAT,
  • rozliczanie i księgowanie delegacji krajowych i zagranicznych,
  • monitorowanie należności spółki,
  • księgowanie zagranicznych faktur kosztowych, magazynowych,
  • udział w procesie zamknięcia miesiąca,
  • weryfikacja zapisów na kontach księgowych oraz uzgadnianie sald,
  • znajomość kadr i płac.

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w strukturach księgowych,
  • wykształcenie min. średnie,
  • znajomość przepisów podatkowych oraz UOR,
  • zdolność analitycznego myślenia oraz samodzielność w pracy,
  • odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie w realizację powierzonych zadań
  • umiejętność współpracy w zespole.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • praca w miłej atmosferze w młodym i dynamicznym zespole,
  • stałe godziny pracy od pon. do pt. w godz. od 7.30 do 15.30,
  • premie oraz roczne bonusy.

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (746)
Wałbrzych (56)
Legnica (101)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (165)
Toruń (111)
Lubelskie:
Lublin (222)
Chełm (37)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (809)
Tarnów (46)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (1929)
Radom (159)
Płock (63)
Opolskie:
Opole (174)
Nysa (70)