Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Księgowy / Księgowa

ING Bank Śląski S.A.

Katowice

39 dni temu

Miejsce pracy: Katowice
Nr ref.: KL/BL/KF/04/2019/5

Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie (6 miesięcy)

Twoje zadania:
  • Obsługa Biura Informacji - w tym rozmowy telefoniczne z kontrahentami i pracownikami banku
  • Realizacja obsługi dokumentów księgowych (faktur)
  • Obsługa skrzynek grupowych (Outlook)
  • Kontakt mailowy z jednostkami Banku w celu wymiany informacji oraz bieżącej obsługi dokumentów księgowych
  • Uzgadnianie i potwierdzanie sald z kontrahentami
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Dobra znajomość MS Office
  • Analityczny sposób myślenia
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Dążenie do ciągłego podnoszenia własnych kwalifikacji
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Asertywność
Mile widziane:
  • Znajomość systemów i aplikacji wykorzystywanych w banku (SAP / Outlook / IWA)

Poznaj

Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Poznaj stanowisko: Księgowy

Księgowy - to pracownik działu księgowości, osoba zajmująca się prowadzeniem szeroko pojętej rachunkowości w banku, firmie. Do zadań księgowego należy, m.in.: księgowanie dokumentów, uzgadnianie ewidencji z kontami księgi głównej, sprawdzanie poprawności rachunkowej przygotowanych deklaracji i sprawozdań, przygotowywanie przelewów bankowych, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami, ...
Księgowy Praca Księgowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (698)
Wałbrzych (67)
Legnica (95)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (281)
Toruń (138)
Lubelskie:
Lublin (246)
Chełm (38)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (786)
Tarnów (92)
Nowy Sącz (75)
Mazowieckie:
Warszawa (2060)
Radom (176)
Płock (92)
Opolskie:
Opole (251)
Nysa (60)