Kucharz / Kucharka

Klient portalu Praca.pl

Ustka

11 dni temu

Ogłoszenie numer: 4489949, z dnia 2021-04-26

Nowa i atrakcyjna restauracja w Ustce.

Miejsce pracy: pomorskie / Ustka

Opis stanowiska

Szukamy osoby otwartej na nowości, kreatywnej, potrafiącej współpracować w zespole młodych ambitnych ludzi. Praca w modnej i atrakcyjnej restauracji w Ustce. Praca sezonowa od czerwca do sierpnia 2021 roku.

Wymagania

  • Umiejętność przygotowywania posiłków zgodnie z recepturami,
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy,
  • Umiejętności pracy w zespole,
  • Dobra organizacja pracy własnej,
  • Punktualność i dyspozycyjność w wyżej podanym okresie,
  • Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych, bądź możliwość wyrobienia,
  • Entuzjazm i zapał do pracy,
  • Mile widziane doświadczenie.

Oferujemy

  • Praca sezonowa: od czerwca do sierpnia 2021 r.,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • Zatrudnienie na umowę zlecenie.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz