Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Kucharz z doświadczeniem

SABAJ-SYSTEM Sp. z o.o.

Kraków - Rybitwy

34 dni temu

Restauracja w rejonie Kraków - Rybitwy

Kucharz z doświadczeniem
Miejsce pracy: Kraków - Rybitwy

Do nowo otwartej restauracji zatrudnimy Kucharza z doświadczeniem.

 

Stawka do uzgodnienia.

 

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

SABAJ-SYSTEM Sp. z o.o.

Firma Sabaj-System powstała w 1965 r. jako zakład produkujący narzędzia tłocząco-wykrawające. Nasza pierwsza lokalizacja mieściła się w tzw. zagłębiu producentów, jakimi były wówczas Świątniki Górne, słynące z produkcji wyrobów metalowych, m.in. kłódek i kluczy.

Kolejne lata to szybki rozwój firmy oraz wdrażanie nowych narzędzi i technologii. W 1998 r. wprowadziliśmy normę zarządzania produkcją i jakością ISO 9001. W 2001 r., na gruncie wieloletniego doświadczenia, powiększyliśmy swoje możliwości. Konieczne było przeniesienie działalności do większej hali – byłej fabryki domów FADOM przy ul. Domagały na krakowskich Rybitwach.

Nowe a zarazem większe miejsce pracy pozwoliło na wydajniejszą produkcję asortymentu teleinformatycznego i elektrotechnicznego. Rozwinęliśmy swoje możliwości w zakresie produkcji obudów hermetycznych oraz rozdzielnic, także tych nietypowych.

Firma posiada w swojej ofercie:

  • Rozdzielnice niskiego napięcia z blachy stalowej, nierdzewnej i tworzyw sztucznych
  • Systemy sterownicze i teletransmisyjne
  • Szafy teleinformatyczne
  • Zabudowę mieszkaniową
  • Zaawansowane technologie wykrawania laserowego
  • Kompleksowe usługi w zakresie obróbki blach

Blisko 50-letnia tradycja i doświadczenie firmy Sabaj-System pozwalają skutecznie wykorzystać najnowsze technologie. Jest to ważne także ze względu na realizacje niestandardowych zamówień, dostosowanych do indywidualnych potrzeb klientów.

Własny park technologiczny i zaplecze laboratoryjne dają gwarancję najwyższej jakości oferowanych usług i produktów oraz zapewniają nowoczesną i efektywną technologię realizacji nawet najtrudniejszych zamówień. Potwierdzeniem walorów produktów i usług firmy Sabaj-System jest uznanie, jakie zdobyły na wymagających rynkach Europy (Litwa, Łotwa, Rosja, Ukraina, Szwecja) i Stanów Zjednoczonych.

Produkty firmy znajdują szerokie zastosowanie w sektorze budownictwa publicznego i przemysłowego. Gwarancją wysokiej jakości i niezawodności oferowanych produktów i usług są zdobyte certyfikaty: BBJ – Biura Badawczego ds. Jakości Stowarzyszenia Elektryków Polskich oraz ISO 9001:2008.

Poznaj stanowisko: Kucharz 
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz