Kucharz

Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Olsztyn

6 dni temu

Kucharz
Miejsce pracy: Olsztyn
Numer: StPr/21/0469
OBOWIĄZKI:
zgodnie z programem stażu staż skierowany do osób bezrobotnych pow. 30 roku życia zgodnie z założeniami programu RPO
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak

Miejsce pracy:

Olsztyn

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 440 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Piłsudskiego 64b, 10-450 Olsztyn, powiat: m. Olsztyn, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:

Danuta Komorowska
d.komorowska@olsztyn.mup.gov.pl
895372844

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Olsztynie

Poznaj stanowisko: Kucharz
Kucharz to osoba, która przyrządza różnego rodzaju potrawy, dania, przekąski, a nawet ciasta i desery. Często bywa tak, że to nie lokal, ale konkretny kucharz przyciąga klientów. Profesjonalny kucharz to znakomity rzemieślnik, ale także prawdziwy artysta, który potrafi zrobić dzieło kulinarne. Kucharz pracujący na stanowisku szefa kuchni kieruje zespołem ludzi pracujących w kuchni. Jego zadaniem jest ...
Praca Kucharz