Zobacz więcej ofert pracy

Kucharz

Camping nr 20
Przywidz
praca stacjonarna
5505 dni temu

Ogłoszenie numer: 62730, z dnia 2009-04-23

Camping prowadzony od 27 lat przez Panią Lucynę Herbasz, a od kilku lat z dwoma synami i mężem jest typowo rodzinną firmą. Od samego początku byliśmy zrzeszeni w Polskiej Federacji Campingu - obecnie PFCC. W okresie prowadzenia Campingu byliśmy wielokrotnie wyróżniani, a dwa razy zdobyliśmy I miejsce w Ogólnopolskim konkursie "Mister Camping". Jesteśmy zrzeszeni również w organizacjach międzynarodowych jak: KOSMOS International Campingwijzier, ECC (Europa Camping + Caravaning). Zatrudnimy do pracy sezonowej:

Kucharz

Miejsce pracy: Przywidz

Opis stanowiska

  • praca sezonowa

Wymagania

  • kilkuletnie doświadczenie
  • aktualna książeczka Sanepid
  • dyspozycyjność
  • samodzielność i kreatywność
  • sumienność i zdyscyplinowanie

Oferujemy

  • dobre warunki pracy
  • elastyczny czas pracy
  • miłą atmosferę w pracy w campingu, który plasuje się w czołówce campingów w Polsce