Laborant
EP Energo Mineral Sp. z o.o.
Katowice
specjalista (mid)
umowa o pracę
10 dni temu

Ogłoszenie numer: 5220564, z dnia 2021-07-22

Firma usługowo-handlowa z międzynarodowym kapitałem, prowadząca działalność zarówno w Polsce jak i za granicą w zakresie utylizacji i zagospodarowaniu ubocznych produktów spalania powstających w energetyce zatrudni osobę do pracy w Laboratorium Kontroli Jakości na stanowisku:

Laborant

Miejsce pracy: śląskie / Katowice

Opis stanowiska

  • Wykonywanie bieżących analiz laboratoryjnych chemicznych i fizycznych wg norm i procedur.
  • Kompleksowa obsługa sprzętu laboratoryjnego.
  • Przygotowywanie próbek do badań.
  • Prowadzenie dokumentacji z badań.
  • Kontrolowanie wyników z bieżącej produkcji.
  • Wdrażanie własnych pomysłów/ projektów.

Wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie.
  • Doświadczenie zawodowe związane z pracą w Laboratorium mile widziane.
  • Znajomość Systemu Zarządzania Jakością.
  • Umiejętność posługiwania się pakietem MS Office.
  • Wymagana znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Sumienność, odpowiedzialność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Wysoka kultura osobista.
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy

  • Pełny etat w oparciu o umowę o pracę.
  • Pensję zasadniczą plus premię oraz przysługujące dodatki i świadczenia.
  • Pakiet usług medycznych.
  • Ciekawą pracę w stabilnej firmie.
  • Możliwość rozwoju kariery i poszerzania doświadczenia zawodowego.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Dane osobowe Kandydata przetwarzane są przez Praca.pl w celu przekazania ich Pracodawcy. Do czasu przekazania danych osobowych do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Praca.pl Sp. z o.o. Po przekazaniu danych osobowych Kandydata do Pracodawcy Administratorem danych osobowych Kandydata jest Pracodawca publikujący niniejszą ofertę pracy. Pracodawca przekaże Ci informacje jak przetwarza Twoje dane osobowe niezwłocznie po otrzymaniu Twojej aplikacji. Jeśli nie zgadzasz się na taką procedurę, prosimy o nieprzesyłanie aplikacji.

Poznaj

Utylizacja i zagospodarowanie popiołów-odpadów bezpiecznych powstałych w Elektrowniach i Elektrociepłowniach podczas spalania węgla kamiennego